Account
Please wait, authorizing ...
Not a member? Sign up now
×

Seš-li nový, přečti si článek - Jak začít?
  

Omluvenka

5 roků 6 měsíců zpět #38 od Ondřej Krejčí
Omluvenka vytvořil uživatel Ondřej Krejčí
omlouvám se z dnešního posledního závodu v Laguna Seca. Bohužel jsem vyfasoval noční na poslední chvílu, sere mě to, ale nedá se nic dělat.
Poděkovali: Zdeněk Šmarda

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

5 roků 6 měsíců zpět #39 od Ondřej Nigrin
Odpověděl Ondřej Nigrin pro téma Omluvenka
Ahoj, nemohu se asi po 20ti pokusech připojit, tak se omlouvám, a dnes nejedu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

4 roků 3 měsíců zpět #332 od Michal Harmáček
Odpověděl Michal Harmáček pro téma Omluvenka
Omlouvám se z dnešní závodu v Portlandu. Ze zdravotních důvodů.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.062 sekund
© 2007 - 2026 RGPL League. All Rights Reserved.
Free Joomla! templates by Engine Templates
Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account