• 2020-03-01 F1.jpg
  • 2020-03-15 GT3.jpg
  • 2020-03-22 F1.jpg
  • 2020-04-05 F1.jpg
  • 2020-04-19 GT3.jpg

To see whole menu you need to register and log on to RGPL website.
Newcomers please read - How to Start!

Nordschleife 2 - Michal Sedláček ( 1 )

Zdravím ze zeleného pekla.

Kvalifikace byla taková bez emocí protože největší soupeři bud nedorazili nebo ji nestihli. Jediný kdo by mě mohl ohrozit podle zajížděných časů byl Alexey ale i ten nakonec ztratil asi 4 sekundy. Z mého pohledu byl kvalifikační čas průměrný ale naštěstí stačil na první pozici na startovním roštu.
Start se mi podařil podobně jako v prvním závodě a po první levotočivé zatáčce nebylo žádné drama. Postupem kol jsem na druhého Alexeye nasbíral pár sekund ale byl jsem si jistý, že opět nebude měnit pneu a chtělo to víc tlačit aby ten náskok byl větší. Bylo to znát i na časech jednotlivých kol, že nejsou takové jako v prvním závodě kde do moji chyby mi dýchal na záda krvelačný Vojta Polesný a tím páden byly časy zhruba o sekundu a půl až dvě lepší. 
Stalo se a po pitech jsem musel Alexeye stahovat. Pneu neměnil, jen dotankoval a vyrazil s náskokem cca. 7 sekund přede mnou. Začala stíhací jízda, která byla utrápená a z toho pramenilo dost drobných chyb, které mi tu stíhačku dost ztěžovaly. Naštěstí už mu to moc nelepilo a podařilo se mi ho stáhnout 2 kola před vypršením časového limitu. Předposlední kolo to byla taková oťukávačka a v posledním kole jsem měl lepší výjezd z eSka před sjezdem do Adenau a tam jsem mu to poslal vnějškem na brzdy a kupodivu se i zadařilo. Poté už jsem si jen hlídal mírný náskok aby na rovince před cílem neměl šanci. To se podařilo.
Gratulace všem co to dotáhli do cíle. Příště Zdarec

You are not logged in.

0 FINANCE 2020 10 000 KČ

News in forum

Partners

MyRacingCareer

mrc


Správa serveru

citb

 

RGPL Servers

 
 

RGPL TeamSpeak