RGPL SOCIAL MEDIA  
   

 

To see whole menu you need to register and log on to RGPL website.
Newcomers please read - How to Start!

09/08/2020
DTM 2020 - NORISRING - TEST RACE

19:30 Q - 19:50 R (20+40min)

American Le Mans Series 2020

Vítejte u nové série na RGPL League! Vracíme se k naší první multiclass sérii a to American Le Mans Series 2020, kterou jsme začali před dvěma lety s kategoriemi LMP2 a GTE, loni jsme se vydali do Asie s LMP1 a GT3 a letos se vrátíme na americké tratě s kategoriemi DPi a GTLM! Po letech se tak vrátíme do GTE kategorie, která se nám z originální trojice BMW M8, Chevrolet Corvette C7.R a Porsche 911 RSR rozrostla za ty dvě léta o Aston Martin Vantage a Ferrari 488! Orecu z LMP2 jsme vyměnili za free mod od skupiny RSS - DPi s aktuálními modely Acura ARX-05, Cadillac DPi-V.R a Mazda RT24-P! Celkem tedy máte na výběr 8 aut a doufejme, že se všechny pěkně rovnoměrně zaplní. Série nám startuje 6. 9. 2020 na okruhu ve Watkins Glen, kde si uděláme i tuto neděli test race na závodních 90 minut

Pojďme si blíže představit kalendář, který zatím není tak uplně kompletní jak by jsme chtěli. Začneme na pěkné trati Watkins Glen, který si dáme jako první a pojedeme jej na té vytuněné trati, kterou nám kdysi nějaký vtipálek (a my víme už z kuloáru kdo to byl, ale nebudeme tu rozjíždět hejty a diskuze, ale je to náš bývalý kamarád z ligy a týmu, který odešel tak trošku rozhořčeně) shodil a díky tomu jsme si udělali úspěšný závod 6 Hours of Watkins Glen na této nové trati. Takže zde se vrátíme a budeme tu startovat. Druhá trať na seznamu je americký Indianapolis, který ovšem stále v mé hlavě není jistý, protože si hraji s myšlenkou jet pro RGPL novou trať - Sonoma Raceway.

Třetí trať bude opět nová a to Portland, který jste si vyzkoušeli v test racu s tattusama, stejné jako Indy je Portland oficiální tratí od Studia, co je Free. Free ovšem nebude čtvrtý závod sezóny - Sebring aneb náš Road to 12 Hours... Tuhle trať si musíte koupit, je to Laser Scan, opět od Studia a o týden později si dáme právě 12 Hours of Sebring s kategoriemi DPi, GTLM a možná - i GTD (GT3). Další tratí, kterou budeme pokračovat bude po neválné kvalitě Austinu klasické Mid-Ohio. Long Beach taky zklamal a tak se po závodu 8 Hours of Road Atlanta z roku 2018 vrátíme právě na Petit Le Mans! Sezónu ukončíme, doufám, na nové Laser Scan konverzi Laguna Seca!

Tak tohle je kalendář a pojďme se podívat na další informace ohledně šampionátu.

Success Balast / Safety Rating / Týmy
Z důvodu celkového úspěchu budeme pokračiovat v Success Balastu - první, druhý a třetí v šampionátu a dvou posledních závodů v obou katogorií dostanou 15, 10 a 5kg, přičemž maximum zůstane na 45kg.

Safety Rating se nemění, bude společný s DTM.

Týmy zůstanou stejně jak jsme byli zvyklý z loňského ALMS a letošního BMW a Porsche Cupu - 3 auta v týmu.

Harmonogram
18:30 - Trénink
19:00 - Kvalifikace GTLM
19:10 - Kvalifikace DPi
19:30 - Start závodu

Kdy to celé začne?
Registrace odstartují po nedělním test race nejspíše v pondělí 20:00 - sledujte proto naše stránky, náš Facebook či náš Discord!

 

Doufáme, že se vám tento šampionát bude líbit, důkladně si prosím přečtěte jak specifická pravidla, tak opět všeobecná pravidla, jsou tam nějaké změny, ať nejste poté překvapeni. Těšíme se na vás a uvidíme se na trati!

Add comment


Security code
Refresh

You are not logged in.

0 FINANCE 2020 10 000 KČ

News in forum

Partners

MyRacingCareer

mrc


Správa serveru

citb

 

RGPL Servers

 
 

RGPL TeamSpeak