RGPL SOCIAL MEDIA  
   

 

To see whole menu you need to register and log on to RGPL website.
Newcomers please read - How to Start!

09/08/2020
DTM 2020 - NORISRING - TEST RACE

19:30 Q - 19:50 R (20+40min)

American Le Mans Series 2020?

Kluci, mám takový nápad. Jak jsem vždy říkal - chci, aby jste využili všechny koupené věci a ty jsme pak jezdili. GT3 jsme už tuším za poslední dva roky vyždímali a aktuálně se k nim chci vrátit až na Endurance Series 2021. Možná by jsme mohli udělat i nějaký SingleMan šampionát s GT3, ale to přeháním. Teď se pobavíme o American Le Mans Series 2020!

Někdy na podzim chci udělat 12 Hours of Sebring (DPi + GTE (+ GT3?)) a budete si muset koupit mody a trať. Proto sem si říkal, že v rámci tohoto nákupu, by jsme mohli udělat znovu americkou sérii aby se ty GTEčka využili. Takže malá anketka, co vy na to. DPi vozy jsou zdarma, ovšem musíte nakoupit GTE auta. Aktuálně je to GTE balík: (DPi je zdarma)
Endurance Pack - €15
Aston Martin GTE - €5 nebo Two Strong Pack - €7 (AMR + McLaren Senna)
Ferrari 488 GTE - €5

Měl by vyjít nějaký LeMans balík kde jsou všechny tyhle auta, kdy, to nevím, každopádně, jeli jsme ALMS 2018 a většina z vás Endurance Pack má, takže potřebují dokoupit jen AMR a Ferrari. Aktuálně je základní Endurance Pack (BMW, Corvetta a Porsche) s DPi na Test Racu na Barceloně - můžete zkusit.

Jinak předběžný harmonogram jsou závody na 70 - 90 minut a nějaké klasické americké tratě - Watkins Glen, Sebring, Road Atlanta, Road America, Virginia, Mid-Ohio, Lime Rock.. Je toho víc :)

Tak se vyjádřete :)

 

You are not logged in.

0 FINANCE 2020 10 000 KČ

News in forum

Partners

MyRacingCareer

mrc


Správa serveru

citb

 

RGPL Servers

 
 

RGPL TeamSpeak