RGPL SOCIAL MEDIA  
   

 

To see whole menu you need to register and log on to RGPL website.
Newcomers please read - How to Start!

12/07/2020
24 HOURS OF SPA FRANCORCHAMPS TEST RACE

19:50 Q - 20:15 R (60min x24 time - Day Cycle)

18/07/2020 pořádáme další Endurance závod - 24 Hours of Spa Francorchamps s vozy GT3. Pro registraci a informace mrkněte na web www.endurance.rgpl.eu nebo pak i na naše fórum.

Výsledky Ankety 2020

Nazdar borci, dali sme anketku, vy jste odpověděli. A je slušnost na to i reagovat. Předně díky všem, co se jí zúčastnili a hanba těm co se na to vykašlali. Je to škoda, je pro nás skvělý vědět, co si myslíte, co změnit apod. Protože my nejsme ti, kteří to dělají bezchybně a nejlépe a rádi si necháme poradit. A proto už tři roky tyto ankety. Letos vás odpovědělo 23 kusů, což je méně než loni, ale i tak si obrázek jakžtakž uděláme. Tak jak jsme dopadli? Bude to dlouhý čtení :) Se připravte!

 

  • Letos jsme zavedli poškození 80% je to pro vás adekvátní, nebo by jste to změnili?

1x 70%; 15x 80%; 1x 90%; 5x 100%

Výsledek je jednoznačný. Sice pár z vás by šla do navýšení, ale většina je stále spokojená s 80%. Myslím si, že tady tímpádem změny dělat nemusíme. není proč.

 

 

  • Líbilo by se vám pravidlo, kdy v kvalifikaci nesmíte zmáčknout ESC vůbec? To znamená, že celou kvalifikaci by jste nesměli opustit auto a museli jezdit do boxu měnit pneumatiky a tankovat? To znamená, více času trávením reálnými věcmi? (strach z nabourání, oprava, nedojetí kvalifikace apod.)

17x Ano určitě; 5x Ne; 1x Ano ALE co když moc aut

Výsledem mě jednoznačně překvapil. Mě osobně se to velice líbí a jsem rád, že i vám! Proto se zasadím o to, aby od roku 2020 začalo platit. Ještě pořešíme co a jak technicky.

 

 

  • Líbila by se vám varianta šampionátu vedle Formule 1, která by se jela na naprosto stejných tratích? Tj. v neděli by se jela třeba F1 v Imole a týden na to třeba Porsche Supercup také v Imole?

15x Ano; 8x Ne

Byl jsem hodně na vážkách - ale kdysi jsme takto šampionáty opravdu jezdili. Sice zimní, ale jezdili. GPVWC tak jezdí dokonce 4 šampionáty. Na každé trati 4 závody v jiných sériích. Moc se mi to líbí a rád bych to vyzkoušel. Ta jedna třetina mi promine, ale pojedeme tak F1 2020 a Porsche Supercup na shodných tratích. Snad to projednou přežijete a budete z toho nakonec rádi.

 

 

  • Líbilo by se vám mít určité kategorie PRO a AM?

18x Ano; 5x Ne

Tady jsem výsledek čekal. Velice rádi to uděláme, řešíme už i s vývojáři řešení v oblasti LED diod apod, aby auta byla fakt rozpoznatelná na trati, ale nějak to uděláme v sériích, kde to je i v reálu. slabší jezdci půjdou do AM silnější do PRO, nějak se to bude po sezónách vyhodnocovat, někteří půjdou nahoru do PRO někteří spadnou do AM. Hlavní bude stále šampionát jako celek, ale určitě pro AM jezdce bude hezké mít i podšampionát pro ně ty slabší aby taky mohli o něco bojovat. Ne jen o bodíky.

 

 

  • Co byste si chtěli zajezdit za série přiští rok?

Tady bych asi rád odpověděl všem.

Porsche Cup
Ano, je to super varianta a budeme ji mít. Na tom novém placeném modu.

 

Radical SR3, F1 do r. 1991, LM 80 + GT okolo 80
Radicaly nevím, jestli opět dávat - doteď nejsou gumy do mokra. F1 do roku 1991 - snad se pro příští rok zavděčíme F1 1993. LM 80 - ano, chceme nějak využít ještě Group C mod. GT okolo 80. Nevím, je vůbec něco takovýho? Byl bych jinak pro. Bohužel, jak ukazuje i ALMS 2019 - ty multiclass závody musíme trošku upravit, aby opravdu v obou kategoriích bylo hodně lidí. Ty placky moc lidí nechce, takže příště to vidím spíše na mix GTE + GT3  nebo GT + TCR.

 

Za mě rozhodně F1 a Porschátka, líbila se mi i ta myšlenka ADAC GT (dva hodinový závody se střídáním), ale i ten Senna nevypadá špatně a je to zas něco novýho.
Budeš rád - F1 i Porsche budou! Myšlenku ADAC GT Masters jak říkáš rozhodně nezahazuju - už 3 roky ovšem chceme zajet Endu šampík - měli jsme teď test s 2h závodama. Jednou to zkusit a risknout musíme a tak v roce 2020 budeme mít RGPL Endurance Series na 3 - 8H. Pokud se to nějak nenaplní tak si s tím budeme hrát - pokud šampionát zklame - určitě zkusíme poslední risk a to v roce 2021! Bohužel musíme čekat na tak dlouho, protože když si to spočítáme - Jaro má 6 měsíců, ale podzim jen 4 a prosinec/december je poloviční kvůli Vánocům. Senna - nejsi jediný, mě se to taky líbí a chtěl bych mu taky najít místečko - ale nechci se vzdát velice populárních a oblíbených DTM!

 

TCR ,BTCC alebo iné predokolky
Budiž ti je přáno! Co ADAC TCR Germany?

 

Opět jen silná auta. Co si takhle zazávodit se silničními auty, jako se kdysi jelo se Seaty?
Viz výše - TCR Germany bude dobrá náplast.

 

F1 a Porsche Supercup
Dobře, bude :)

 

Spark Historics 1968
Ty seš dobrej blázen :-D Jako na free závod asi jo, ale na sezónu? :-D Bych se bál kdo to pojede a kdo z nich dojede :-D Tady to asi nevidím.

 

Jakékoliv formule
Tak teda F1 1993

 

WTCC, NASCAR
Snad bude stačit to TCR Germany (Pojedeme deutsch tratě, ale jinak WTCC by sme jeli stejnej mod) a NASCAR - zde mám obavy... Ovály sice mají fanoušky, ale u nás na lize bohužel tolik aby se na tom něco jelo ne. A to bylo dost pokusů. Uvidíme co v létě pro zábavu.

 

VLN (Využít ten Nord), Group C
Rád bych. Group C nějak ještě snad využijeme, ale nechceme to zase přehnat. Co se týče Nordu - jak píšeš. VLN - chci to naplánovat na středy. A projet se tam třeba co dva týdny s jinýma autama... Nějak to využít, jak říkáš.

 

Porsche Supercup
Bude.

 

2-3 hod závody se střídaním McLaren Senna
Sennu bych rád. S tím střídáním nevím. Jak sem psal výše - doufám, že to někam napasujeme. Alespoň na Free Racy.

 

GT5
Nevím co to je. Sorry

 

Udělejte šampionát v URD vozech, F1, GT3.. už je dost obehrané.. chce to něco jiného..
Mnooo. URD - jako OK. Já to beru, ale prostě. Teď sem dělal testy a vypadá to, že URD mod je rychlostně na tom podobně s oficiálními GTE. Takže pokud budeme dělat nějaký další šampík na GTčka, třeba i ten multiclass, zkusil bych do něj přidat i URD auta. F1 a GT3 ohrané. No GT3 ano - uznávám, ale jezdí se dobře. Letos jsme jim věnovali vesměs celý rok a příští rok je minimálně ještě na Endurance dáme. A pak na ně na chvili zapomeneme! Slibuju opravdu.

 

Caterham alebo niečo podobné
Jezdils ty Caty někdy? Já se s tím skoro nerozjel. Nevím no... Free race max dle mě.

 

Zatím nemám mnoho odzkoušeno tudíž nevím jak moc je co náročné a co je v oblibě a tak. mě osobně hodně zaujali ty BMW 320 GTO nebo ty staré Mercedesy (takové ty ještě hranaté) jinak bych rád něco jako třeba šampik třeba jen Asijských značek bo třeba jen Ameriky. např Subaru, Nissan, Mitsubishi nebo z těch Amerik takové ty Camara, Dodge atd.
Tady se mi líbí myšlenka... Ale borci. Zase nenavrhujte něco co není. Nejsou Camara, nejsou Nissany nejsou Mitsubishi.. Prostě není. Takže to jet nemůžeme. Ty hranatý mercedesy sem ještě nezkoušel. Ale taky by to nebylo špatný. Ale asi víc bych se přikláněl tomu BMW! Bylo by super, kdyby byl DRM mod, hned by jsme jej jeli.

 

Nějaký free mod, F1 1979, F1 1988, ASR F1 1991/2, MAK proto C, F1 2009...
Já vím, že teď jezdíme mnoho placených modů. Ale dost modů jste si mohli sehnat i boční cestičkou (DTM a ALMS PLACKY) Každopádně to tak hrozné není. Letos jsme po vás chtěli jen GT3. Ostatní bylo free nebo sehnatelný. Příští rok budete potřebovat určitě ty Porsche za $5, ale F1 a TCR je free. Na podzim bude DTM to už máte a vedle toho uvidíme co... Chtěl bych právě ty GTE s URD. (a to by jste z loňskýho ALMS měli mít taky).

 

Něco historického, staré cesťáky, staré DTM, DRM...
My taky, ale nic takovýho není. Když jsou to ty starý herky od ISI tak se to nedá jezdit, když je to od jiných tak se na to nedá koukat. A starý DTM není. Cesťáci tuším taky ne a z DRM je jen to BMW.

 

 

  • Líbila by se vám nějaká série ve stylu Formula E? Závody ve městě? Třeba nějaký Cupovky - Monaco, Singapur, Montreal, popř. nějaký Formula E tratě?

6x Ano; 17x Ne

Jsem zklamán - opravdu jsem čekal, že by se vám to líbilo. Vím, že je to trošku carnage, ale prostě - je to zase jiný... No nechcete, tak nechcete no...

 

 

  • Máme v plánu udělat Endurance šampionát na rok 2020 - 3 až 8h závody -> Zandvoort, Monza, Bathurst, Imola, Istanbul, Spa -> bohužel opět GT3 (možná bohužel). Líbí se vám to? Chcete to jet? Pojedete to?

9x Ano; 7x Ne

Pak tu máme nějaké další odpovědi, na které se podíváme.

Prípadne historic endu ako 962, Porsche 935..... Ak nie tak GT + LMP1
Ano, bylo by krásný historický endu, ale moc to kuli náročnosti v naší malé kotlině nevidím. Ale... Doufám, že vyjde čas jak chci a jedna sranda bude... GT a LMP1 - jako super, já se tomu přikláním líbilo by se mi to moc, ale podívejte se na ALMS 2019 a kolik nám tam zase po půlce jezdí placek.... :( Je to škoda - jediný co na to říci, zkusili jsme 2x trošku jiný placky, 2x to uplně nevyšlo - příště půjdeme do jiného pokusu, který by snad měl vyjít lépe.

 

Niečo na štýl 24h series, multiclass s GT3, Porsche Cup a TCR
Uplně souhlasím - tohle by byla uplná pecka - dokonce by mi stačilo jen GT3/GTE a TCR! Ale mám obavy, že když bude TCR, tak většina stejně pojede GT a TCR jen pár drobků. Ale ano, je to super a strašně by se mi to líbilo... Aktuálně ale jak jsme Řekli - pokud endurance a endurance sezóna, zůstaneme u jedné kategorie - i když loni Watkins Glen byl dle mě jeden z nejlepších Eventů za poslední roky... za mě...

 

Cokoliv, jen kromě GT3
Bohužel, tady tě nepotěšíme, prostě ten první rok na nich zkusíme, ale jak sem řekl výše - pak je minimálně do konce roku 2020 neuvidíte... Leda na nějakej Endu xHours  Event, pokud se tam ty auta hodí.

 

URD mod
Už jsme říkali výše - teoreticky s nima teď něco testujeme a je možný, že se objeví po boku S397 URD aut.

 

Líbilo, ale byl bych rád kdyby to bylo na neplaceném modu
No, někde nahoře jsem to už psal - ale co je takový dobrý neplacený mod pro endurance? Teď byl Halloween a byli akce -30 až -50% na Endurance Pack a GT3 Packy... Koupili jste?

 

 

  • Chtěli by jste a měli by jste zájem více propojit Discord s ligou? Tojest zrušit fórum a komunikovat s vámi skrze Discord? (nutná registrace na Discordu)

6x Ano; 13x Ne; 2 je to jedno; 1 to nezná

Dobře, dobře, tak nic nebude :)

 

 

  • Co byste na lize změnili? Přidali? Odebrali? Upravili?

Určite by som zmenil vyhodnocovanie protestov, dal by som možnosť aby každý mohol povedať svoj názor na určitý protest, ďalej by som zmenil tresty za cuty v kvalifikácii (cuty by sa počítali len tie, ktoré by dala hra), zaviedol by som zase povinný tréning.
Jde o to, a využili by jste té možnosti? Ptal sem se kdo by chtěl nám pomáhat v admin týmu a ozval se nám jen Jaroslav Kondicz. Nikdo jiný. Kdyby se mohl vyjádřit každý... Využil by toho někdo? A pokud ano, po jak dlouhou dobu? Dle mě by to dopadlo jako všechno. První dva závody by pár lidí bylo nadšeno a do všeho kecalo a ke konci by to zase zůstalo na adminech... To by pak nebylo o konzistentnosti rozhodování, protože jeden závod by rozhodli masy, druhej jen pár lidí. A co ovlivňování? Ty kámo, napiš tam, že si myslíš, že je to OK! A ty taky a ty Franto prosím taky... To není dobrý způsob. Tresty v Q počítala jen hra? Ano - to by jsme rádi... Umí tu někdo upravit ty cut zóny aby to hra dobře trestala? Já to teď zkoušel asi 3 dny a za Boha prostě nevím jak. Nejde mi to. Chtěl bych aby to bylo jako na VEC. Strašně rád. Povinné tréninky. Bohužel je teď nemáme jak sledovat. Nikde není žádný počítadlo.

 

Myslím si za mě že osobně nic, takhle mi to vyhovuje, sice strašně lidí nadává ale myslím si že to je normální, jsem tu sice pár měsíců ale jste opravdu supr komunita a neměnil bych :-)
Děkujeme.

 

Tresty za prešlap v Q váhovou penalizáciou, pretože rychlíci po treste a štarte zozadu v prvom kole "musia v T1 " dobehnúť stratu, spôsobia mnoho kolízii a ovplyvnia závod tým pomalším.
Tohle se mi hrozně líbí! :-D Tohle probereme s ostatníma adminama. Možná by to byla taky sranda. Co cut to 10kg... :-D Navíc by to zrychlilo starty a zase by to trošku ulevilo adminům.

 

Za sebe bych přidal pár adminů... :D
Já taky.

 

Viac kvalifikací (ako v F1, MotoGP)
Krásná myšlenka, ale nevím no... Zkusíme se nad tím zamyslet jestli by to mělo nějaký přínos - snad jen kdyby se omezila Q na jedno dvě kola...

 

Liga si myslím jede slušně, jak jsem uvedl v dotazníku je tu výběr jen ze silných aut a pro ty začínající, nebo nezkušené je to vpád rovnou do silných kár a není tu ekvivalent něčeho slabšího. Jako Seat Leon Cup a podobně. To ale neznamená, že s tím praštím, prostě se s tím poperu. Buď mě baví jezdit a budu se snažit zlepšovat, nebo hledám jen výmluvy a budu jen držkovat. Jen jsem zmínil možnost většího výběru kategorií. Je mi jasné, že to je také o penězích a času vedení ligy.
Ono zase to, že to auto je rychlý neznamená, že je těžký na ovládání. Třeba Porsche Cup bude rozhodně obtížnější na ovládání jak GT3 kde si nacvakáš trakci. Ve finále i GTE - tam si to taky nacvakáš a jedeš jak na kolejích, když s tím máš problémy. Samozřejmě máme taky rádi cupovky, ale prostě víme jak to je.... Když je to pomalý, je to carnage. Každopádně chceme udělat ty TCR Germany, tak tě potěšíme a snad se bude líbit Porsche Cup a uvidíme co se objeví nového jinde.

 

Asi nic, jelikož z mého pohledu to děláte dobře a myslím, že tomu věnujete dost času na úkor svého volného času a rodiny... Tímto bych za to velice rád poděkoval
Tak to jsme rádi a děkujeme za pochvalu taky. Snažíme se to dělat pro vás a proto se furt vyptáváme.

 

Více trestat a řešit incidenty.
Jak více trestat ale a řešit? Víme, že párkrát bylo, že když vidíme něco ve streamu tak to máme řešit, ale je celkem nefér jen kuli tomu, že tam vidím Frantu do někoho nabourat dát mu trest a Lojzovi i když udělá větší prasárnu, tak mu trest nedat, protože to nikdo neviděl a nikdo nenahlásil.

 

Konzistentnější řešení protestů
Proto máme větší admin tým a rozhodujeme společně. Víc kolegů by bylo rozhodně lepší - jsme rádi za Jaru, že rozšířil náš tým.

 

Jen jeden stabilní hlavní šampionát něco ve stylu VEC.  
To už asi ne. Měli jsme tak F1 ale přes léto to opadlo. A po létě se ty lidi už nevrátili. Leda - to je snad jiný nápad. Obrátit sezóny a jezdit ne Jaro - Podzim, ale Podzim - Jaro a jezdit přes Vánoce. To je přeci jen menší volno. Je to varianta, ale my jsme si před dvěma lety vyzkoušeli tuším F1 2017 a DTM 2017 s 10ti podniky a ty poslední prostě už nebyli dostatečně naplněny. Takže vlastním výzkumem jsme zjistili, že 8 závodních víkendů je opravdu tak ideální strop!

 

Nic liga je téměř dokonalá 😍
Díky... Není, ale díky :)

 

Myslim, že jezdit F1 je zbytečné.
Tak já si třeba myslím, že je zbytečné jezdit moderní F1 protože je jezdit nechci. Rozumím tomu, ale když se podívám na účast a oblíbenost F1 2019 s monoposty z roku 1998 - nemyslím si, že je to zbytečné. Zbytečné jsou ty moderní - jezdí je všici okolo. Třeba Česká F1 Liga a teď jejich odpadlíci z nové ligy F1League.eu. Ano - to je zbytečné a je zbytečné a kontraproduktivní jezdit to stejné co oni - navíc, když oni tam mají takhle zaběhlou komunitu. U každé série ovšem sledujeme jejich obsazenosti, jak uspějí a řešíme, jestli se ještě někdy do budoucna objeví - či nikoliv. F1 tentokrát zatím funguje.

 

Streami a možno nejaké zostrihy
Nevím co se streamem - chtělo by to nový kvalitní mikrofon a někoho kdo nám rozjede pořádnej overlay. Sestřihy - no. To by byla pecka. I kdyby někdo jen sestříhal náš Live Stream. To by bylo super. Ale to já neumím. To je o ochotě vás lidí.

 

Myslím, že to rozjetí vize PRO a AM ligy s adekvátně nastavenými pravidly (pokud teda bude dostatek jezdců) by mohlo posunout RGPL na vyšší úroveň a obohatit celkový průběh šampionátu. Hlavně pro slabší jezdce by se jednalo o velkou motivaci a dalo by nám to napínavější průběh šampiku jak pro diváky tak samotné jezdce. Hlavně nám slabším by přibyla možnost někam se posunout a přeci jen i možnost v AM grupě bodovat o lepší výsledky než doposud.
Přesně proto to děláme. Vidíme to stejně a doufáme, že se nám to podaří nějak udělat a že to bude fungovat.

 

Jezdit víc free modů
To jo, ale jaký jsou ty dobrý free mody? Stále je super, že spousta z vás má takový vize - ale já potřebuju konkrétní věci - link na ten mod, nebo přesnej název. Jinak s tím nemohu pracovat. Není ani v mých silách, abych si každej free mod projel. Ale semtam to udělám.

 

V livestreamech by GID mohl ukazovat nejrychlejší kolo, tak jak v F1
Není to GID. Mohl, ale nedělá to no. My jej nemáme pod kontrolou, je to nakupovaná služba, která je tak jak je. Stále se nám nedaří rozjet Overlay přímo od S397 - nejsme vývojáří a neumíme si s tím tak hrát. Bohužel nemáme ani Sample, kterej by se jen tak pustil a zlehka upravil tak jak to děláme normálně. Máme jeden, ale ten nejde prostě rozjet. Bohužel. Dnes jsem kontaktoval jednoho člověka, jestli by nevěděl co s tím - uvidíme. Ale strašně mě to mrzí, že nemůžeme používat nástroje jako za dob DX9.

 

Sem spokojený
To jsem rád.

 

 

Závěrem těm, kteří dočetli až sem, bych rád tedy představil co nás čeká a nemine pro rok 2020. Protože jsme to vesměs vyzradili v anketě viz. výše. Pokud vám tak nebudou sedět termíny, můžete si pomaličku řešit přehazování směn - pokud je máte. Takže jdeme na to:

RGPL TCR Germany 2020
12/01/2020 - Oschersleben
19/01/2020 - Most
26/01/2020 - Red Bull Ring
09/02/2020 - Nürburgring
16/02/2020 - Hockenheimring
23/02/2020 - Sachsenring

 

RGPL Endurance Series 2020
05/01/2020 - 3 Hours of Zandvoort
02/02/2020 - 4 Hours of Monza
15/03/2020 - 6 Hours of Bathurst
19/04/2020 - 6 Hours of Imola
24/05/2020 - 6 Hours of Istanbul
28/06/2020 - 8 Hours of Spa Francorchamps

 

RGPL Formula 1 2020
01/03/2020 - Kyalami*
22/03/2020 - Interlagos
05/04/2020 - Donington Park
26/04/2020 - Monaco
10/05/2020 - Magny-Cours
31/05/2020 - Estoril
14/06/2020 - Adelaide
RGPL Porsche Supercup 2020
08/03/2020 - Kyalami*
29/03/2020 - Interlagos
12/04/2020 - Donington Park
03/05/2020 - Monaco
17/05/2020 - Magny-Cours
07/06/2020 - Estoril
21/06/2020 - Adelaide
* Kyalami se ještě řeší - je špatný DX11

 

Add comment


Security code
Refresh

You are not logged in.

0 FINANCE 2020 10 000 KČ

News in forum

Partners

MyRacingCareer

mrc


Správa serveru

citb

 

RGPL Servers

 
 

RGPL TeamSpeak