• 2019-08-25 Summer Cup.jpg

Pro zobrazení všech nabídek se musíte zaregistrovat a přihlásit na webu RGPL.
Seš-li nový, přečti si článek - Jak začít?

25/08/2019 - RGPL SUMMER CUP 2019
ALMS 2019 TEST - IMOLA

19:30 Q - 20:00 R - 70min

DOWNLOADS
CAR #1 - #2 - #3 - #4 - #5
#6 - #7 - #8 - #9 - #10
#11 - #12 - #13
SC - IMOLA

Interlagos - Petr Palásek ( 1 )

Spíš než k Interlagosu bych rád shrnul sezonu, jestli dovolíte.

 Byla to moje první zkušenost s rfactorem 2 a neuvěřitelně jsem se tady toho za těch 10 závodů naučil. Před první VC jsem ztrácel asi 6s a vůbec jsem nechápal jak může P. Hejzlar takový čas jezdit. Neseděl mi volant a většinu času jsem zabil tím, že jsem ho "ladil". Jel jsem na více méně na default setu. První VC mi ukázala, že rf2 a volant nebude ten hlavní problém. Při startu mi spadli FPS asi na 5 a nedalo se jet. Na VC Barcelony jsem se připravoval již více, vše jsem dal na minimum a DX9, když jsem viděl taktiku ostatních z prvního závodu tak jsem si řekl, že nebudu měnit přece styl z rf1 (styl: push like hell) pojedu o pit navíc, ale stejně bych měl konkurovat.

No Barca pro mě skončila už na konci první rovinky kdy jsem sestřelil 2 soupeře. VC Rakouska jsem musel vynechat kvůli příšernýmu FPS již v trénincích a nemělo smysl ohrožovat ostatní tak jsem alespoň koukal na stream. Čtvrtý závod (na každý závod od této doby jsem měl půjčený lepší noťas), tam jsem měl podle plánu zaútočit a naplno ukázat co ve mě je :D No ukázal Danko Pazstor co ve mě je, příšerně jsem zvoral set, měl jsem maximálku tak vysokou, že ... No pneu jsem ničil závratným tempem(takže by to stejně nebylo na dobrý výsledek).

No navíc začalo pršet a v závodě jsem se potkal s Jáchymem, takže ani nemusím psát jak to dopadlo. VC Spa bohužel jsem byl kvůli prodlouženému víkendu mimo. VC Británie... no taky jsem definitivně pochopil, že styl push like hell není vůbec optimální, prostě se nesmí kouřit v káždé zatáčce od pneu. Přenastaven volant asi po 100x, změna setu a škemrání o rady u Danka. VC Itálie konečně vidím progres, sezona je ztracena, ale časy jdou dolů a pneu drží cím dál lépe. Ale začalo pršet, na to jsem nebyl vůbec připravený.

Jak já jako jezdec tak technika - měl jsem děsné odlesky vozovky a neviděl jsem obrubníky ani brzdné body (pro příště si to musím změnit - poznámka v noťasu). VC Malajsie jsem mohl jen koukat na mobilu když jsem ležel u bazému 3000km daleko - koukal jsem na skvělou jízdu Jáchyma a duel s Tomášem Konrádem. VC Suzuka další posun - konečně nějak začínám chápat nastavení volant/jízda/pneu, málem jsem se rozbřečel když začalo v zahřívacím kole tak pršet, že jsem celou trať viděl jako zrcadlo a vůbec netušil kde jsou zatáčky hlavně v sekci po cíl. rovince a ve spoonu (opět jsem to na vypůjčeném pc nezměnil před závodem a zaplatil). VC Interlagos - paradoxně nejméně tréninku, jen jeden den - byl jsem hrozně nasraný z VC Japonska, že jsem nezměnil nastavení odlesků. Set sednul po pár kolech nějak jsem střelil hodnotu křídel a už s tím nehýbal.

Zkoušel jsem už jen plnou nádrž, po 8 kolech jsem odbouchl SS a tak jsem si řekl, že to takto nepůjde - změkčil jsem ještě styl jízdy co to šlo a najednou koukám, že to jede rychleji než když tlačím a pneu vydrží 20-24kol. Závod - škoda, že nejlepší již neměli motivaci, jinak bych nevyhrál. Myslím, že kdyby trénovali tak mě tak 6-8 lidí na lize porazí celkem s přehledem. 

Chtěl bych moc poděkovat vedoucím ligy za sezonu. Odvedli moc dobrou práci. Speciální díky patří Zdeňku Šmardovi za rady jak ohledně rf2 tak volantu - ve hře i ohledně HW. Streamy jsou super. Také bych rád poděkoval klukům za rady, které mě pomohli se zlepšit a trochu pochopit hru. Velká gratulace prvním třem v šampionátu Chvojka/R. Konrád/Švejnoha - také gratulace týmu Mercedes. Škoda, že F1 tady končí. Rád jsem tu s vámi tuto sezonu jezdil a těším se někdy zase na trati. 

 Moje nabídka s pomocí stále trvá. Klidně se na mě můžete obrátit.

Komentáře   

# Odp.: Interlagos - Petr Palásek ( 1 )Zdeněk Šmarda 2018-07-09 07:42
Čau a dík moc... :) Ještě jsme definitivně neřekli, že F1 končí, ale pokud nebude nějaký kvalitní mod, který ty lidi udrží... tak nevíme no... Aktuálně se poohlížíme po IndyCarech, protože jsou to celkem surový auta a mohlo by to být fajn... Uvidíme tento víkend jak to pojede na Indianapolisu a rozhodneme se. F1 by jsme samozřejmě chtěli mít, začínali jsme na tom a byl to vždy hnací motor ligy - ale bohužel, nejde to dělat v 10ti lidech... Máme celý podzim na to, aby jsme vyškrábli nějaký monoposty... Ve finále pro mění důležitý, jestli to bude F1, Indy, Super Formula, GP2 nebo co, ale aby to hlavně bavilo vás a udrželo vás to celou sezónu - alespoň jak DTMka, který vlastně byli taky takový F1 v plechu..

Aktuálně vzhlížíme k ALMS a BTCC - jedna série, která bude asi náročnější a vlastně i delší - na 80 minut a vedle toho BTCC - takový oddych - sedni a jeď a hlavně bav se. Bohužel, paradoxně už někteří na to teď plivají, jiní ne.... Uvidíme co to bude a co bude na rok 2019 - tam aktuálně čekáme na Update GT3 Packu na kterým chceme jet jarní GT3 2019 - a asi aby to bylo jiný - uděláme z toho Australian GT3 2019... :-D Uvidíme... ještě je tu varianta ADAC GT Masters s německýma tratěma...
# Odp.: Interlagos - Petr Palásek ( 1 )Petr Palasek 2018-07-09 15:18
jestli to bude F1, Indy, Super Formula, GP2 ... tak se mnou můžete počítat :)
# Odp.: Interlagos - Petr Palásek ( 1 )Patrik Rusiňák 2018-07-09 10:37
Peťo gratulujem, ukázal si že stále na to máš :) Ja som si za tú sezónu na rF2 ešte nezvykol, aj volant mám stále dosť blbo nastavený, takže pred tebou klobúk dole :) Dúfam že sa ešte stretneme na trati.
# Odp.: Interlagos - Petr Palásek ( 1 )Petr Palasek 2018-07-09 15:17
Díky Patriku. Taky doufám, že si ještě zazávodíme, třeba i jednom týmu ;-)
# Odp.: Interlagos - Petr Palásek ( 1 )Jachym Svejnoha 2018-07-09 18:17
Gratulace k vítězství ....
# Odp.: Interlagos - Petr Palásek ( 1 )Petr Palasek 2018-07-09 19:52
Děkuju Jáchyme - hlavně ať se dáš brzo dohromady. Přeju co nejrychlejší rekonvalescenci
# Odp.: Interlagos - Petr Palásek ( 1 )Bohumil Steiger 2018-07-11 18:36
Také se připojuji ke GRATULACI Péťo
# Odp.: Interlagos - Petr Palásek ( 1 )Petr Palasek 2018-07-13 09:48
Díky ;-)

Nejsi přihlášen.

Partners

MyRacingCareer

mrc


Správa serveru

citb

 

RGPL Servers

 
 

RGPL TeamSpeak