• 2019-08-18 Summer Cup.jpg

Pro zobrazení všech nabídek se musíte zaregistrovat a přihlásit na webu RGPL.
Seš-li nový, přečti si článek - Jak začít?

Nürburgring - Daniel Pásztor ( 1 )

Q: Na Nurburgring som si priniesol do kvalifikácie trest 4s a aj keď som zašiel úplné maximum čo to šlo tak to stačilo len na 7. miesto.


R1: Štart sa mi podaril a posunul som sa na 6. miesto. V druhom kole sa roztočil Michal a hneď za ním Vladko Nesvadba. Ja som už nemal čo spraviť a radšej som to zadupol aby som si nepoškodil auto. Prepadol som sa na 7. miesto a nakoniec som to dobehol až na 2. miesto.
 

R2: Štart sa mi zase podaril a Alexeya som hneď predbehol. Prekvapivo sa ma držal a nevedel som mu ujsť na viac než 1 sekundu. V 9. kole som dostal hodiny v prvej zákrute, lebo som prešiel veľmi agresívne cez obrubník. V 15. kole som išiel do boxov pre hardy, lebo moje softy už boli zničené a začal som dobiehať Alexeya. Keď som sa dostal zaňho do 1 sekundy tak som začal mať problémy v špinavom vzduchu a moje auto začalo byť strašne nedotáčivé v rýchlych zákrutách. V 26 kole sa mi podarilo udržať sa blízko za Alexeyom a predbehol som ho. Odtrhlo sa mu to na brzdách, narazil do mňa a roztočil sa. Potom som už len v kľude došiel posledné kolo a udržal som si prvé miesto.

Nejsi přihlášen.

Partners

MyRacingCareer

mrc


Správa serveru

citb

 

RGPL Servers

 
 

RGPL TeamSpeak