• 2019-08-25 Summer Cup.jpg

Pro zobrazení všech nabídek se musíte zaregistrovat a přihlásit na webu RGPL.
Seš-li nový, přečti si článek - Jak začít?

25/08/2019 - RGPL SUMMER CUP 2019
ALMS 2019 TEST - IMOLA

19:30 Q - 20:00 R - 70min

DOWNLOADS
CAR #1 - #2 - #3 - #4 - #5
#6 - #7 - #8 - #9 - #10
#11 - #12 - #13
SC - IMOLA

Round 6 Knockhill - Vyjádření ze závodu

Vyjádření jezdců z Top 3 po závodu v Knockhillu

 


Michal Sedláček
P1 / P2

Ahoj. Tento víkend jsem vůbec nevěděl do čeho jdu protože okruh byl pro mě úplně nový, nikdy jsem ho neviděl a na něm nejel tak jsem musel začít na YouTube s onboardy. Podíval jsem se na jedno kolo a hned jsem musel na trať. Takovou úzkou, krátkou a zákeřnou jsem musel hned otestovat a nebyl to z počátku žádný med. Nejvíce mi dělala potíž věčně přetáčivého pozadí ale po nějakých ujetých kolech jsem si zvykl a už to nějak vypadalo.


Kvalifikace byla tentokrát velice našlapaná a jako vítěz z ní vyjel do závodu Tomáš Kuťka a já hned za ním. Největší konkurent v boji o titul mě z předchozí Q plus jednu sekundu a startoval hodně zezadu. Start do závodu jsem opět trefil a během pár metrů jsem byl před Tomášem. Asi v polovině závodu jsem se snažil upravit zeleň v druhé zatáčce ale ztráta cca 2 sekund byla zanedbatelná. Závod jsem dojel bez boje do cíle ale Vladko za mnou byl jak hladovej pes a nutil mě na to trochu víc šlapat.


Start se mi vydařil i v druhém závodě a ukořistil jsem hned pár pozic. První kola bojovali přede mnou Bob s Tomášem Matouškem a díky jejich souboji a jsem se před Boba dostal celkem rychle a následně i před Tomáše. V tu chvíli jsem měl několik sekund před sebou Daniela a nemělo cenu se za ním hnát. Věděl jsem, že když to takhle dojedu tak mám titul jistý už před posledním víkendem.


Povedlo se, je to doma :D Každopádně tabulka je nabitá a jsem zvědav jak dopadne souboj o třetí místo.

 

 


Vladko Nesvadba
P2 / P6

Knockhill...trať, která dokáže překvapit. Svým profilem vypadá tato závodní dráha celkem jednoduše, ale zdání klame :).

První závod se povedl dokončit na druhé pozici bez nějakých větších komplikací.

Za to druhý závod byl opět řežba. Boje od začátku až do konce. Jednu situaci bych vytáhl a to Davida Beránka a jeho krásný návrat na dráhu z trávy...bylo to snad v osmém kole...někdy hoši mi přijde, že ta agresivita a chtíč předjet za tím volantem není až tak na místě.

Každopádně jsem si závody opět užil, gratulace a děkuji. Zase příště Tě píst...

 

 


Michal Jandus
P3 / DNF

DQ - Nedodání tiskovky

 

 


Daniel Pásztor
P7 / P1

Tréning - Trénovať som začal v sobotu deň pred pretekom. Auto sa chovalo dobre a ja som jazdil rýchle časy. 

Kvalifikácia - Kvalifikácia sa mi vôbec nepodarila, mal som vo svojom najrýchlejšom kole veľkú rezervu, ale aj keby som svoj čas poskladal tak by som štartoval zo zadu, lebo som mal penalizáciu.

R1 - Štart z 8. miesta sa mi podaril a hneď som sa dostal pred M. Ambroža. Po pár kolách som bol už tretí aj vďaka chybám ostatných. Auto mi fungovalo dobre až do 6. kola. V poslednej zákrute som začal brzdiť na svojom brzdnom bode a auto mi nebrzdilo ako predtým. Do zákruty som ešte dobrzdil, ale dostal som sa do hodín. Musel som počkať kým ostatný prejdú aby som nikoho neohrozil a tým som sa prepadol až na trináste miesto. Nakoniec som sa dostal až na siedme miesto a tým som si zaistil štart z druhého miesta do druhého preteku.

R2 - Štart z druhého miesta sa mi podaril a hneď som sa dostal na prvé. Ostatným som začal unikať a po pár kolách som mal náskok už 7 sekúnd. S druhým Michalom sme jazdili také isté časy a ja som si od neho udržoval rozostup. Prvé miesto som si udržal až do konca.

 


Zdeněk Šmarda
P4 / P3

Ahoj borci! Konečně jsem se dočkal! Knockhill! Ma-sa-ker! Na to sem se těšil jako malej. Trénink celkem v pohodě, natrénoval jsem asi nejvíce z celého roku a na závod jsem byl připraven.

KVALIFIKACE: Ta byla nabitá jako prase. Všici byli vesměs do sekundy a jedna dvě desetiny a byl jsem druhý třetí. To se nestalo, ale díky Dankově penalizaci sem se dostal nakonec na rošt č. 5. To by asi šlo – i když… Je to Knockhill.

ZÁVOD 1: Hned první chyba byla, že jsem se nechal okolím, které vesměs bralo medka, ukolébat k tomu samému. Ale ty gumy absolutně nefungovali. Neměl sem na nich ani kolo a od startu do konce jsem zadkem bruslil jak na ledě. Bohužel jsem to pak díky tomu zahodil někdy v pátým kole za šikankou z pěkného čtvrtého místa, kdy jsem proháněl Vladka a před náma byl tuším ještě Bob! Je to velká škoda, protože z téměř posledního místa jsem se vlastní rychlostí i chybám soupeřů nakonec dostal tuším na čtvrté místo – mohlo to být páté, ale Bob to zahodil v poslední zatáčce posledního kola! Díky Bobe…

ZÁVOD 2: Jak už jsem někde napsal či řekl – všichni ví, že jedeme s Bobem a Vladkem o P3 celkově. A tak druhý závod se nesl v tom, že jsem se rychle dostal na P3 a tam jsem v klidu šetřil konečně své softy! No a cca od 7mého kola jsem měl oči nalepený na spodní část monitoru, kde jsem sledoval jak se daří Vladkovi. No samozřejmě jsem si přál aby moc ne a ono se tak dělo – závod to byl z mé strany nuda, jen v klidu kroužení o cca 1 sekundu pomaleji od toho co umím – na klid, bez chyb. Třetí místo nám stačilo, Michal potvrdil titul v jezdcích a my společně vyhráli pohár v týmech! Tímto mise nekončí – chci pohár!

Díky za závod, gratuluju Michalovi, Dankovi, Michalovi Jandusovi a Vladkovi za bedny a vítězství a těším se na vás za dva týdny u finále v Silverstone!

Nejsi přihlášen.

Partners

MyRacingCareer

mrc


Správa serveru

citb

 

RGPL Servers

 
 

RGPL TeamSpeak