• 2019-10-20 ALMS.jpg
  • 2019-10-27 DTM.jpg
  • 2019-11-03 ALMS.jpg
  • 2019-11-10 DTM.jpg
  • 2019-11-17 ALMS.jpg

Pro zobrazení všech nabídek se musíte zaregistrovat a přihlásit na webu RGPL.
Seš-li nový, přečti si článek - Jak začít?

30. listopadu 2019 pořádáme další Endurance závod - 6 Hours of Nordschleife s vozy GT3. Pro registraci a informace mrkněte na web www.endurance.rgpl.eu nebo pak i na naše fórum.

Round 5 Snetterton - Vyjádření ze závodu

Vyjádření jezdců z Top 3 po závodu v Snetterton

 


Michal Sedláček
P2 / P1

Ahoj. Začnu rovnou kvalifikací, se zajetým časem jsem byl velice spokojený jelikož jsem se výrazně posunul v vpřed oproti hotlapu v tréninku. Na PP to nestačilo protože Daniel byl proti a zajel ještě o 2 - 3 desetiny rychleji. Díky tomu byl první závod v podstatě rozhodnut protože pokud Daniel neudělá nějakou chybu je velice obtížné ho předjet.


Start se mi sice povedl ale do první zatáčky jsem byl na vnitřní straně vedle Daniela a nemohl jsem protáhnout výjezd podle svých představ. Daniel pozici udržel a i po dalších pokusech o předjetí se nic nezměnilo a s náskokem několika sekund na třetího Vladka jsem takto dojeli do cíle.
Tentokrát jsem měl výhodu do druhého závodu oproti Danielovi já a po startu, do kterého jsem se trefil ještě líp než do prvního jsem urval hned dvě nebo tři pozice. Daniel už takové štěstí neměl a já mohl v poklidu postupovat dál. V postupu mi pomohl kolega Zdeněk, který mi dal rozkaz ať jedu tak jsem jel :D Posun na první místo byl celkem v poklidu a zbývalo mi držet jen tempo a zbytečně nechybovat. Daniel byl v neustálém souboji a já si jel v klidu pro vítězství. Při druhém závodě jsem slyšel kluky ve sluchátkách jak si závod užívají a nenechají si ani centimetr. Po závodě jsem si hned pustil záznam z druhého závodu a musím uznat hoši, trochu jsem vám záviděl, že se takhle řežete od začátku až do konce. Klobouk dolu, opravdu pěkná podívaná!!


Už se těším na další a doufám, že se řežba bude opakovat a já se přidám.

 

 


Daniel Pásztor
P1 / P6

Tréning - Trénovať som začal až 3 hodiny pred kvalifikáciou a s autom som nebol vôbec spokojný. Od začiatku som ho nevedel nastaviť a časy som jazdil hrozné. Nakoniec sa mi podarilo auto nastaviť no aj tak to nebolo najlepšie.

Kvalifikácia - Už od začiatku kvalifikácie mi nič nevychádzalo. Ešte v kvalifikácii som musel prestaviť auto, lebo mi vôbec nesedelo. Po prestavení som zašiel parádny čas, ktorý stačil na prvé miesto.

Závod - Štart sa mi podaril, ale nie najlepšie. Michal mal štart lepší a hneď na mňa útočil no ja som si prvé miesto udržal. Michal sa ma stále držal a celý čas sme jazdili v podstate také isté časy. Počas závodu som spravil kopu chýb a niekoľko krát to bolo veľmi tesne od straty prvého miesta, no nakoniec som si ho udržal až do konca.

 

 


Vladko Nesvadba
P3 / P5

Snetterton...Krásná trať s historií. Kvalifikace se povedla na třetí pozici. První závod s podařeným startem dopadl jak začal s rozdílem pouze časů. Druhý závod byla teprv zábava, od začátku až do konce.Správné BTCC plechy na plechy. Opět jsem nechtěně roztočil soupeře na konci druhého kola...promiň Míro. Pokus o zabrzdění tam byl,ale auto na dvou kolech byla nečekaná záležitost. Krásně souboje až do poslední zatáčky. Děkuji, gratulace a zase příště Tě píst...

 

 


Tomáš Kuťka
P8 / P2

Mal som celkom vydarení štart len škoda že som nemohol tlačiť na to hneď kedže zadne gumy boli studené ale aj tak sa mi podarilo vypracovať si sekundu náskok na Šmardu ktorý tam bojoval. Keď sa pred neho dostal Michal tak som vedel že už je zle kedže vieme že Subaru je o triedu rýchlejšie a v Michalových rukách ešte raz také rýchle. Keď sa dostal na za mňa Pásztor tak som vedel že to bude ťažké ho udržať za mnou . Keď sa dostal vedľa mňa chcel som sa vedľa neho udržať . Lenže Daniel asi nevie že aj vedľa neho sú auta a došlo ku kontaktu kedže som chcel zostať na trati aj ja. Je to veľká škoda že to skončilo tak jak skončilo ale som rád že som skončil druhý .

 


Zdeněk Šmarda
P6 / P3

Nazdar borci! Mazec race dneska! Jako měl sem obavy. Zatímco všici kluci jezdili 56.x v Q dokonce o sekundu rychleji, já sem jezdil 59.x max 58.x a byl sem hodně zklamán svým výkonem. Úkol pro mě byl jasný – oficiální Michalův špunt.

KVALIFIKACE: Katastrofa :-D 8 místo, víc sem prostě nedokázal udělat. Nešlo to, kluci byli rychlí a já nevím proč já tak pomalej.

ZÁVOD 1: Tentokrát se mi nepovedla akce – rychle dopředu. Postupně i díky chybám soupeřů, kdy jsme byli ve skupině 5 jezdců – Jandus, Steiger, Ambrož, Pavlíček, se tam kluci trochu porafali a já na to tak nějak čekal a vyšvihlo mě to na P5. Spokojenost, pro první závod. Akorát poslední zatáčka mě vytrestala, vylítl sem ven a přepustil sem naštěstí jen jedno místo Bobovi a já dojel 6.

ZÁVOD 2: Tady to byla povinnost něco udělat. Start z P3, hned super výjezd, předjel sem hned Miru Pavlíčka na startu, předejmou jen Tomáš Kuťka. Chvili sem jej stahoval, ale pak nasadil, ujel a já musel špuntovat. Michala sem rychle pustil a já bránil a bránil a bránil…Vylámali si na mě dlouho zuby jak Vladko, tak Danko, nakonec i Danko mě dostal, přeci jen ten rozdíl rychlosti byl extrémní, ale pak potkal Toma Kuťku, nějak se tam porafali a já šel před něj. Ke konci sem ještě bránil znova, ale prostě pecka závod. S Vladkem sme si dali dvakrát perfektně do těla – Danka sem bránil úplně šíleným způsobem. Po dlouhé době sem si oživil vzpomínky na moje formulové začátky v letech 2009 a 2010, kdy jsem nebyl konkurenceschopný, ani sem neměl konkurenceschopný volant a jediné mé pořádné umění bylo betonovat – nezapomněl sem to a byla to paráda! :) 

Gratuluju Michalovi, Dankovi, Vladkovi a sobě za bedýnky a těším se na vás na příští šílenost s názvem Knockhill! To bude pecka, na to se těším a teď začne poslední dvojzávody o celkovou bednu… Vladko, Bob nebo já? Uvidiíme!

Nejsi přihlášen.

Fórum novinky

Partners

MyRacingCareer

mrc


Správa serveru

citb

 

RGPL Servers

 
 

RGPL TeamSpeak