• 2019-10-20 ALMS.jpg
  • 2019-10-27 DTM.jpg
  • 2019-11-03 ALMS.jpg
  • 2019-11-10 DTM.jpg
  • 2019-11-17 ALMS.jpg

Pro zobrazení všech nabídek se musíte zaregistrovat a přihlásit na webu RGPL.
Seš-li nový, přečti si článek - Jak začít?

30. listopadu 2019 pořádáme další Endurance závod - 6 Hours of Nordschleife s vozy GT3. Pro registraci a informace mrkněte na web www.endurance.rgpl.eu nebo pak i na naše fórum.

Donington R2 - Zdeněk Šmarda ( 2 )

Bwoah. Rok a půl. Už jsem zpět! Ale už to nebude co to bývávalo. Už jsem starý. Co si budeme nalhávat. Jsem rád zase mezi váma! A BTCC 2018! Nakonec to bude pecka sezóna! Doufám! :)

Trénink: Ten proběhl již dva týdny dříve při testu na delší části okruhu a tak jsem si dal až pár kol před kvaldou, což mi stačilo. Cíl je jasný, TOP 3. Michalovi asi budu dělat asistenci a Danka... No bůh ví...

Kvalifikace: Proběhla poměrně dobře. Nakonec 4. místo s tím, že jen o fous mi uteklo třetí.

Race 1: První závod nic moc - hned po první zatáčce jsem dostal ránu, někoho otočil, pak rychle utíkal za klukama na Top 3, ale zasekl jsem se za klukama. Pak za Bobem a bohužel - lízl jsem jej a dostal smyk. Z P12 jsem se snažil dostat na P8 kuli pole position pro druhý závod, ale bohužel, ťukl sem se se Šindelkou, dostal smyk a zezadu Tomáš Pavlík do mě napálil. Oprava na dvě kola a nakonec P18 a vyhlídky na druhý race v háji. Snad nejhorší vstup do sezóny za celou moji kariéru.

Race 2: Když už nic, tak si teď suprově zazávodím. Start se vydařil, pěkně vnitřkem sem si to prosvištěl nehodama na nějaký P8. Šup, letělo se dál krájel sem to pěkně, ale bohužel vepředu nějaká nehoda, Safety Car. Po SC jsem se nějak prokousal na P3 a začal stahovat opět Boba na P2! Ten mi vesměs sám uhnul a já si vzal P2 za prvním Michalem! Takže super! První víkend a první double! 

Gratulace všem bednářům s malým b a těším se na vás v Thruxtonu!

Nejsi přihlášen.

Fórum novinky

Partners

MyRacingCareer

mrc


Správa serveru

citb

 

RGPL Servers

 
 

RGPL TeamSpeak