• 2019-10-20 ALMS.jpg
  • 2019-10-27 DTM.jpg
  • 2019-11-03 ALMS.jpg
  • 2019-11-10 DTM.jpg
  • 2019-11-17 ALMS.jpg

Pro zobrazení všech nabídek se musíte zaregistrovat a přihlásit na webu RGPL.
Seš-li nový, přečti si článek - Jak začít?

30. listopadu 2019 pořádáme další Endurance závod - 6 Hours of Nordschleife s vozy GT3. Pro registraci a informace mrkněte na web www.endurance.rgpl.eu nebo pak i na naše fórum.

Donington R2 - Pavel Vomáčko ( 3 )

Tak díky benevolenci vedení mohu napsat tiskovku... Díky

R1 - v kvalifikaci, jsem se k mému velkému překvapení, vyjel 3. místo na roštu. Bohužel start se nepovedl dle mých představ a na výjezdu z T1 jsem byl přetočený (netuším, jestli to byla spíše moje nebo soupeřova chyba), ale vzhledem k tomu, že jezdím hlavně pro radost, tak protesty zásadně nepodávám. Následoval propad do zadních pozic a postupné dojíždění a prokousávání se startovním polem až na konečné myslím 10. místo?

R2 - Při startu do R2 jsem vsadil na jistotu a jel opatrněji a vyplatilo se, hromadná kolize a já se rychle dostal na přední pozice, poté první výjezd safety caru a já krožil na 4. pozici. Pak jsem se snažil pozici udržet a případně i vylepšit, ale poté následovali ještě další 2 výjezdy safety caru a prodloužení závodu. Bohužel jsem před závodem trochu ubral benál (podle spotřeby v R1) a při nájezdu do posledního kola jsem musel do boxů a propad až na chvost startovního pole. Naštěstí vedení rozhodlo, že výsledky platí po 16 kole, tudíž má konečná pozice v R2 na 3. místě a radost...

Nejsi přihlášen.

Fórum novinky

Partners

MyRacingCareer

mrc


Správa serveru

citb

 

RGPL Servers

 
 

RGPL TeamSpeak