• 2019-06-23 Endu.jpg
  • 2019-06-30 GT3.jpg

Pro zobrazení všech nabídek se musíte zaregistrovat a přihlásit na webu RGPL.
Seš-li nový, přečti si článek - Jak začít?

Round 6 Laguna Seca - Vyjádření ze závodu

Vyjádření jezdců z Top 3 po závodu v Laguně Seca

 


Michal Sedláček
LMP2 / P1

Ahoj. Závod jsem si celkem užil a i když to bylo v podstatě zas bez souboje. O palivo nouze nebyla a stačilo jen dojet bez jakékoli paniky do cíle s jedním povinným boxem. Před zastávkou jsem měl celkem solidní náskok a trochu jsem tušil, že Artyom nebude měnit gumy a taky to tak bylo. Těšil jsem se na souboj ale chybou mi místo přenechal zpět a na sjetých pneu už potom neměl šanci se v souboji udržet. Jo a prý jsem ti Danko zkazil závod tak se ti chci omluvit. Zdar

 


Artyom Aslamazyan
LMP2 / P2

Hello! Here is my Laguna Seca race report. Good surprise for me in qualy with speed, but bad busprise was a penalty. Start was good but then I spent 14 laps behind Petr, trying to overtake on this tricky circuit. Tire wear was not terrible, and I decided not to change tires and save some time. But after pit-stop I realized lack of fuel in my tank. So I had to stop 2-3 laps before finish. Fortunately this didn't affect the result, some how I managed to stay ahead of M. Jandus. Good fight! Very happy to finish second, M.Sedlachek was unreachable in this race. Thanks to everyone for cool racing!

 

 


Michal Jandus
LMP2 / P3

Kvalifikace pro mě byla dobrá, byl jsem s ní spokojenej. Čas jsem měl dobrý jen škoda té 1sekundy.. 

Závod byl až na pár incidentů dobrý, s místem jsem spokojen, trať my sedla, bavila mě.. A ještě musím poděkovat Dankovi za to že mi nastavil auto protože bych to nezvládl tak jako on.. Tak že děkuju, jen škoda pár chyb co jsem udělal a taky jsem za ně zaplatil, myslím si že kvůli určitým chybám jsem zahodil i to druhé místo.. Poučil jsem se ze svých chyb a na příštím závodě si na ty to chyby dám pozor.. A budu se snažit jet více ohleduplněji.. Všem co jsem v závodě nějak uškodil se tím to omlouvám..

 

 


Alexey Kutsak
GTE / P1

Hi, that's my interview.

 Qual:Completely failed each hot lap as I easily could set the laptime faster than 80 seconds, so too many mistakes didn't allow to compete with Daniel here.


Race: During the first lap I coudn't understand what the hell happens to the car as it was impossible imagine for me at that moment the car could have so much understeer with traction control being completely off. So it took time to get used to the steering. But to tell the truth this time I think that's because of the recent changes in setup, that's what went wrong indeed. It's a pity that Daniel had a crash during some first laps, maybe not so severe but it was enough to make the car undrivable. However at the same time Vladko didn't afford me to relax at the first stage of the race. So it was surprise to see the gap between me and him after the pitstops. Don't know where he lost 20 seconds, but since that time the tension came down and the only thing I had to do is not to do some silly things here and make it to the end eventually. Still there were some dangerous moment of near-spin just before the finish of the race. Anyway it is great to have a victory after all the crazy stuff of the previous races of the season,


That's all for today, see you at Road Atlanta!

 

 


Vladko Nesvadba
GTE / P2

DQ - Nedodání tiskovky

 

 


Petr Varmužka

GTE / P3

Kvalifikaci jsem zvládnul poměrně slušně na to, že tuto trať nesnáším a že nebyl čas na trenink. Bohužel vteřinová penalizace pro mě znamenala start z předposledního místa.

Po startu jsem se ihned začínal prodírat startovním polem dopředu ,ale vzhledem, že se tu špatně předjíždí to šlo pomalu. Na jediné dlouhé cílové rovince kde to jde nejlépe jsem ztrácel díky vysokému křídlu. Po chybě při výjezdu na cílovku jsem udělal hodiny a znamenalo to opět pád na chvost startovního pole a prodírání se opět přes pomalejší jezdce. Těsně před plánovanou zastávkou v boxech jsem dojel skupinku kolem 5 místa a po boxech se octnul dokonce na 3 místě což mě umožnila i chyba Martina Ambrože. V tu dobu jsem už měl první dva jezdce daleko před sebou bez šance je dojet tak jsem se dal na šetrnou a poklidnou jízdu na dojetí. Asi 15 min před koncem závodu jsem zjistil , že je za mnou Daniel Pasztor se kterým jsem vůbec nepočítal. Stahoval mě rychle proto jsem musel začít tlačit i já .Bohužel díky chybám mě stahoval docela rychle. Naštěstí konec závodu přišel dřív než mě Daniel dojel a tak jsem si 3.místo udržel.
Sice jsem přišel o celkové 4 místo v šampionátu ale paradoxně jsem se hodně přiblížil 3 místu. Boj o pohár bude ještě v posledních 2 závodech hodně napínavý.

Nejsi přihlášen.

Fórum novinky

Partners

MyRacingCareer

mrc


Správa serveru

citb

 

RGPL Servers

 
 

RGPL TeamSpeak