• 2019-08-25 Summer Cup.jpg

Pro zobrazení všech nabídek se musíte zaregistrovat a přihlásit na webu RGPL.
Seš-li nový, přečti si článek - Jak začít?

25/08/2019 - RGPL SUMMER CUP 2019
ALMS 2019 TEST - IMOLA

19:30 Q - 20:00 R - 70min

DOWNLOADS
CAR #1 - #2 - #3 - #4 - #5
#6 - #7 - #8 - #9 - #10
#11 - #12 - #13
SC - IMOLA

Round 4 Mosport - Vyjádření ze závodu

Vyjádření jezdců z Top 3 po závodu v Mosportu

 


Michal Sedláček
LMP2 / P1

Ahoj, dnes to trochu urychlim jelikož se při me jízdě moc nedelo. S kvalifikaci jsem nebyl vůbec spokojen protože jsem netrefil snad ani jednu zatacku, auto se nechávalo jak mělo ale nějakým zázrakem to na první místo na roštu stacilo. Zavod byl pro me v podstatě zavod se sebou, týmový kolega měl technické problémy a dalším soupeřům se nepodařilo dorazit nebo udržet se v zavode. Jizdu a motorkou mapu jsem uspusobil tak abych k nechanikum zajel jen jednou a nemusel tam podruhé kvůli par litrum paliva. To se podařilo a bez potíží jsem to dotáhl do cíle. Uvidime se ve Virginii.

 

 


Pavel Vomáčko
LMP2 / P2

DQ - Nedodání tiskovky

 

 


Michal Jandus
LMP2 / P3

DQ - Nedodání tiskovky

 

 


Daniel Pásztor
GTE / P1

Kvalifikácia - Kvalifikácia sa mi podarila a zašiel som dobrý čas, ktorý stačil na prvé miesto.

Závod - Štart sa mi podaril a hneď som trochu ušiel Alexeyovi. Jazdili sme podobné časy a nevedel som mu ujsť na viac ako 1 sekundu. Po pár kolách som spravil veľkú chybu a nedobrzdil som do zákruty. Alexey ma predbehol. Dobehol som ho a bojovali sme až do zastávok v boxoch. Po zastávkach som sa dostal pred Alexeya a kolo po mojej zastávke Alexey spravil chybu, a stratil 30 sekúnd. Prvé miesto som si potom už udržal do konca.

 

 


Alexey Kutsak
GTE / P2

Qual: For the first time since Sebring I decided to qual as for now stuttering hasn't appeared, I was surprised with the lap of mid-fourteen, still it wasn't enough to catch Daniel.


Race: The start of the race went quite calmly, I've had some opportunities to fight for position with Daniel but decided not to do this as our competitors were not quite far enough and they also could intervene. Then something happened in front or my teammate simply made a mistake but I've grabbed the lead position and hold it until the pitstop. I'm sure the strategy not to fill the full tank from the start turned wrong as I've spent too much time in boxes and as a consequence of it Daniel came after pits with 6 seconds of gap in front. Then I've tried to catch him back but spun in the last corner and lost about 30 seconds. From that moment it was only possible to dream about the victory. In addition contact with David at the last corner went to some kind of damage, but nothing severe, I've slowed down enough not to damage suspension, still the whole situation was unexpected. Another finish on the second place but almost 50 seconds behind Daniel, just as it was during the previous races, in which I didn't qualify 😀


That's all, see you!

 

 

 


Tomáš Matoušek
GTE / P3

Zdravím všechny příznivce vytrvalostních závodů.


Trénink - Po zkušenosti z minulého závodu, kde jsem jel bez zastávky v boxech s nevalným výsledkem, nebylo co řešit a vrhl jsem všechny síly na rychlost. Ať to žere co to žere :-)


Kvalifikace - Dlouho se mi nedařilo zajet ideální kolo, naštěstí pár minut před koncem všechno sedlo jak má a já se mohl těšit z třetího místa.


Závod - Start se povedl na výbornou, třetí místo mi zůstalo. Na tempo dvojice Pázstor-Kutsak jsem rychlost samozřejmě neměl ale jinak jsem měl rychlí konzistentní časy a společně s Vladkem Nesvadbou jsme se zbytku vzdalovaly. Občas se zatáhla obloha což mě trochu vylekalo, protože vodu jsem zatím netestoval ale nakonec to byl jen planý poplach. Před zastávkami v boxech jsem měl mírný 4s náskok na Vladka ale to bych nebyl já abych v boxech neztratil... Na poslední chvíli jsem ještě přenastavoval počet litrů na dotankování a přejel jsem asi 5 metrů za moje mechaniky. Navíc mi nešla hned zařadit zpátečka. Na trati honím desetinky a pak v boxech prozevluju 5-6 sekund... Samozřejmě jsem se vrátil na trať až 3s za Vladka. Oba dva jsme se museli proplétat přes jezdce kteří ještě nestavěli, což mi pomohlo stáhnout náskok na polovinu. Pak asi začali Vladkovi odcházet gumy a já se odhodlával k útoku. Dlouho neúspěšně, protože měl pokaždé lepší výjezd na nejdelší rovinku. Nakonec asi 10 deset minut před koncem jsem se chytl pořádně v pytli a úspěšně zaútočil a dovezl tak vůz na bedně. 
Gratulace všem na bedně a i Vladkovi za super závod a souboje.

Nejsi přihlášen.

Partners

MyRacingCareer

mrc


Správa serveru

citb

 

RGPL Servers

 
 

RGPL TeamSpeak