• 2019-08-25 Summer Cup.jpg

Pro zobrazení všech nabídek se musíte zaregistrovat a přihlásit na webu RGPL.
Seš-li nový, přečti si článek - Jak začít?

25/08/2019 - RGPL SUMMER CUP 2019
ALMS 2019 TEST - IMOLA

19:30 Q - 20:00 R - 70min

DOWNLOADS
CAR #1 - #2 - #3 - #4 - #5
#6 - #7 - #8 - #9 - #10
#11 - #12 - #13
SC - IMOLA

Watkins Glen - Petr Hejzlar ( 1 )

Trénink: Trénink na tuto trať byl velký, na této trati jsem nikdy nejel maximálně pár krátkých závodů ale ve verzi se šikanou, a ještě k tomu na arkádách. Setup se mi podařil udělat docela rychle a byl velice stabilní a rychlí, takže jsme měli trošku lepší rychlost než naši soupeři. Michal si set pochvaloval, a to značilo že je dobrý.

Kvalifikace: Pro mě to bylo jasné. Dojet v kvalifikaci na 2 místě. Věděl jsem, že rychlíka Michala nemám šanci v Q udolat, tak jsem se snažil zajet rychlé a čisté kolo, což se povedlo. Michal měl ze Sebringu +1 sekundu do další kvalifikace. Zajel pěkné kolo ale na 2 místo to pro něj nestačilo, ale i tak zajel bomba čas!!

Závod: Start jsem měl perfektní, na green flag se mi podařilo odstartovat nejlépe. Za sebou jsem viděl Michala, jak také zareagoval výborně a dostal se na 2 místo. Nechtěl jsem Michala zbytečně zdržovat, a tak jsem ho chtěl na nejdelší rovince nechat dostat se přede mě. Řekl ať si jedu to svoje, že si mě když tak předjede. Dařilo se mi od něho držet mírný rozestup a kola jsem jezdil parádní, potom dal Michal na obrubníku moc plynu, a ten ho rozkopl a bohužel měl kontakt s ostatníma P2.


Ten obrubník mě ani Michala za celou dobu testování ani 1 nekopl, a stane se mu to zrovna teď. Díky tomu jsem měl dostatečný náskok a už jsem si ho držel. V poslední zatáčce jsem potkal Dušana, jak tam udělal chybu, a tak tak jsme se vyhnuli. Takové štěstí ovšem neměl Michal, kterému Dušan nacouval přímo do stopy, a to bylo pro něj KO, protože mu kleknul motor. Krásně nakročeno na vítězství za plný počet bodu jsem měl a chtěl jsem tam i zůstat. Ovšem nějaký škodolibec si řekl ne ne ne, já budu svině a zmrvím závod super lidem co jezdí pro zábavu. 

Momentálně jsem s náskokem pár bodů na prvním místě, za zadkem mám Michala. Doufám že se mi ho podaří někdy porazit férově, že někdy natrénuju abych mu byl schopný konkurovat a aby ten šampionát byl zajímavý. 

Těším se na vás na Mid-Ohayu. Zdar

Komentáře   

# Odp.: Watkins Glen - Petr Hejzlar ( 1 )Jaromir Bergmann 2018-10-06 09:29
gratulki

Nejsi přihlášen.

Partners

MyRacingCareer

mrc


Správa serveru

citb

 

RGPL Servers

 
 

RGPL TeamSpeak