• 2019-04-28 F1.jpg
  • 2019-05-05 Endu.jpg
  • 2019-05-12 F1.jpg
  • 2019-05-19 GT3.jpg
  • 2019-05-26 F1.jpg

Pro zobrazení všech nabídek se musíte zaregistrovat a přihlásit na webu RGPL.
Seš-li nový, přečti si článek - Jak začít?

27. dubna 2019 pořádáme další Endurance závod - 6 Hours of Dubai s vozy GT3. Pro registraci a informace mrkněte na web www.endurance.rgpl.eu nebo pak i na naše fórum.

Watkins Glen - Pavel Vomáčko ( 2 )

Tentokrát jsem měl celkem natrénováno oproti 1. závodu, kdy jsem se přihlašoval uplně bez tréninku až v polovině kvalifikace... Trénink se vyplatil a já konečně odhalil "tajemství" nastavení a v kvalifikaci si vybojoval 3.místo na startovním roštu... Bohužel start se mi nepovedl, čekal jsem, že zelená se objeví o něco později, a následoval propad až za Artyoma na 4. místo, ale i díky chybě Michala Sedláčka jsem se před něj opět dostal (bohužel se mi nepovedlo Michalovi vyhnout a zbytek závodu mne čekal s poškozeným autem...), ale bohužel pouze před Artyoma, ale následně mě předjeli Beránek s Chocholoušem, ale s těmi jsem se po pár kolech, i díky jejich souboji, vypořádal.

Michal Sedláček je špičkový jezdec a netrvalo dlouho a začal se po chybě prokousávat zpět do popředí a dojel i mne, já se rozhodl moc nebojovat, protože byl rychlejší a radši jsem ho pustil před sebe a propadl jsem se na 3. místo. Řekl jsem si, že radši pojedu na jistotu a třeba někdo z vedoucího dua udělá chybu a ta na sebe nedala dlouho čekat a Michal udělal chybu znovu a znamenalo to pro něj konec závodu a já se dostal zpět na 2. pozici, opět jsem se rozhodl netlačit, abych nedopadl stejně a čekat možná i na chybu vedoucího jezdce... Poté ale přišel osudný okamžik s útokem (odplatou). Nejdříve to spadlo Petrovi Hejzlarovi a já se na chvíli zaradoval, že udělal chybu a pak jsem přišel na řadu i já... Ale i tak jsem s konečným výsledkem nadmíru spokojený a těším se na příští závod, snad už bez podobného incidentu... ;o)

Komentáře   

+1 # Odp.: Watkins Glen - Pavel Vomáčko ( 2 )Michal Sedláček 2018-09-26 19:05
Tímto se se těm, kteří kvůli mé školácké chybě ztratili čas nebo dokonce rozbili vůz ještě jednou omlouvám!!!!

Nejsi přihlášen.

Fórum novinky

Partners

MyRacingCareer

mrc


Správa serveru

citb

 

RGPL Servers

 
 

RGPL TeamSpeak