• 2019-08-18 Summer Cup.jpg

Pro zobrazení všech nabídek se musíte zaregistrovat a přihlásit na webu RGPL.
Seš-li nový, přečti si článek - Jak začít?

Sebring - Daniel Pásztor ( 2 )

Tréning - Môj tréning začal už niekedy v Júly keď ešte Porsche bolo omnoho rýchlejšie než ostatné GTčka a omnoho viac sedelo než ostatné GTčka. Keď som sadol za volant v sobotu hneď som ucítil, že niečo je zle. Auto sa chovalo úplne inak než predtým a celý setup som musel prerábať. Nakoniec sa mi podarilo auto nastaviť perfektne a v tréningoch som vedel s plnou nádržou jazdiť konzistentne bez nejakých problémov.


Kvalifikácia - Kvalifikácia pre mňa celkom zle keď som sa roztočil hneď v zahrievacom kole. Druhé kolo sa mi už celkom podarilo, ale nebolo to dokonalé. V tréningoch som mal rýchlosť na 1:55.5, ale v kvalifikácii som nevedel zájsť nejaký dobrý čas, ale stačilo to na pole position.


Závod - Štart sa mi podaril a vybudoval som si nejaký náskok. Už hneď od začiatku som cítil, že sa moje auto chová nejak divne. Časy som mal o sekundu horšie než v tréningu s tým istým nastavením a auto mi vôbec nesedelo. Po pár kolách som začal strašne prebrzďovať a moje gumy boli zničené. Karel Petrovský ma začal dobiehať a keď ma dobehol tak som spravil chybu a o svoje prvé miesto som prišiel. O pár kôl som prešiel po obrubníku, ktorý moje auto úplne rozhodil a nemal som čo robiť aby som auto ukorigoval. Skončil som až v bariére a prišiel som aj o druhé miesto a moja šanca na prvé miesto bola veľmi zlá.

Aby toho nebolo dosť pri nájazde do boxu nejaké BMW išlo veľmi pomaly. Snažil som sa dostať pred neho, lenže som to nestihol a narazil som do bariéry z pneumatík. Auto som si poškodil ešte viac. V boxoch som skúsil prezuť na inú sadu gúm, ale ani to mojim problémom s autom nepomohlo, práve naopak. Pár kôl pred koncom to Karlovi Petrovskému spadlo a ja som sa vrátil na druhé miesto, ktoré som si udržal až do konca.

Nejsi přihlášen.

Partners

MyRacingCareer

mrc


Správa serveru

citb

 

RGPL Servers

 
 

RGPL TeamSpeak