RGPL SOCIAL MEDIA  
   

 

Pro zobrazení všech nabídek se musíte zaregistrovat a přihlásit na webu RGPL.
Seš-li nový, přečti si článek - Jak začít?

12/07/2020
24 HOURS OF SPA FRANCORCHAMPS TEST RACE

19:50 Q - 20:15 R (60min x24 time - Day Cycle)

18/07/2020 pořádáme další Endurance závod - 24 Hours of Spa Francorchamps s vozy GT3. Pro registraci a informace mrkněte na web www.endurance.rgpl.eu nebo pak i na naše fórum.

Red Bull Ring 2. závod - Zdeněk Šmarda ( 1 )

Druhý závod mél být zajimavější. Start z devátého místa! Ten se vydařil brzo jsme byli na čtvrtém pátém místě a před náma tři Volva. Postupně jsem je přeskákal a dokázal jsem si budovat náskok. Ten mi vydržel až do konce, kde mě začal pomaličku dotahovat Daniel Pasztor, ovšem to nezvládl a tak jsem mohl oslavit celkem brzo první vítězství v závodě WTCC.
Gratuluju všem, kdo se dostali na bedýnku v závodech, ať už prvním nebo druhým závodě a doufám, že i vy, co jste nyní nejeli, nebo jste váhali s registrací, že se příští závod v Curitibě uvidíme! Toto je klíčová sezóna. Pokud budete mít zájem o Automobilistu a bude dobrá účast, Automobilista se udrží, jestli ovšem bude účast upadat, tak to byla první a zároveň poslední sezóny na Automobilistovi. Tak, pojďme do toho a pořádně to rozjeďme! Díky a čau za dva týdny v Curitibě!

Nejsi přihlášen.

0 FINANCE 2020 10 000 KČ

Fórum novinky

Partners

MyRacingCareer

mrc


Správa serveru

citb

 

RGPL Servers

 
 

RGPL TeamSpeak