RGPL SOCIAL MEDIA  
   

 

Pro zobrazení všech nabídek se musíte zaregistrovat a přihlásit na webu RGPL.
Seš-li nový, přečti si článek - Jak začít?

12/07/2020
24 HOURS OF SPA FRANCORCHAMPS TEST RACE

19:50 Q - 20:15 R (60min x24 time - Day Cycle)

18/07/2020 pořádáme další Endurance závod - 24 Hours of Spa Francorchamps s vozy GT3. Pro registraci a informace mrkněte na web www.endurance.rgpl.eu nebo pak i na naše fórum.

Red Bull Ring 1. závod - Zdeněk Šmarda ( 2 )

Nazdar kluci! Automobilista! Je tady! Letos je to prostě všechno revoluční. Ale bude to pokračovat? Tak to už je na vás! Ale zpět k závodu. Trénink proběhl asi 30 minut před kvalifikací a byl to vlastně default :-D Ale nějak se to podařilo aby to jelo.
KVALIFIKACE: Proběhla celkem v poklidu a s kolegou jsme si zajistili druhou řadu. Já byl v tom vzdálenějším chlívku :-D No, byli jsme plně napnuti.
ZÁVOD 1: Start super, hned P3 a jedeme! Závod byl velice dramatický. Dojížděl jsem Michala Janduse a nakonec jsem jej tak okolo půlky závodu docvakl. A šup! Začal boj. Michal byl ale strašně pomalý na rovinkách. Takže jsem si jen počkal až se mi povede výjezd z poslední zatáčky, nachystat na T1, kde to Michalovi moc nešlo a šup před něj! P2 a říkal jsem si hotovo. Ale ejhle. Chyba pět minut před závodem a najednou jsem byl na P4 po výletu mimo trať. Tak jsem zapl forsáž a předjel v předposledním kole jak Berriho tak Michala, ten udělal i chybu a my slavili P2 a P3.

Nejsi přihlášen.

0 FINANCE 2020 10 000 KČ

Fórum novinky

Partners

MyRacingCareer

mrc


Správa serveru

citb

 

RGPL Servers

 
 

RGPL TeamSpeak