RGPL SOCIAL MEDIA  
   

 

Pro zobrazení všech nabídek se musíte zaregistrovat a přihlásit na webu RGPL.
Seš-li nový, přečti si článek - Jak začít?

12/07/2020
24 HOURS OF SPA FRANCORCHAMPS TEST RACE

19:50 Q - 20:15 R (60min x24 time - Day Cycle)

18/07/2020 pořádáme další Endurance závod - 24 Hours of Spa Francorchamps s vozy GT3. Pro registraci a informace mrkněte na web www.endurance.rgpl.eu nebo pak i na naše fórum.

Shanghai - Michal Sedláček ( 3 )

Ahoj
Příprava nulová a tak to taky tak v kvalifikaci dopadlo. Zase jsem dostal naloženo skoro vteřinu ale budiš, bylo z toho 4 místo. Každopádně skoro polovina startovního pole nedorazila a možná kvůli tomu to dopadlo v celku slušně. Pro mě v celku neoblíbená trať ale s tím neustálím vydatným deštěm to celkem šlo. Sice jsem si s nikým moc nezazávodil ale bylo to zas něco nového (moje premiéra na vodě) a náročného. Nastavení vozu se mi celkem povedlo, nebylo tak rychlé jako měli soupeři přede mnou ale stabilita super a oproti konkurenci mi vydrželi pneumatiky. Díky tomu jsem se alespoň o jednu příčku na pódium vyhoupl a urval pro tým bednu. 
Čekají nás poslední dva závody v Americe a Anglii, kde se rozhodne. Vítěz šampionátu už je téměř jistý a tak se pokusím udržet druhou pozici před Chvojkou, který je poslední dobou hrozně rychlý (asi nějaké změny v nastaveni). Doufám, že se bude dařit i Danielovi abychom když už ne titul v jednotlivcích urvali titul týmový.
V Austinu zdar.

Nejsi přihlášen.

0 FINANCE 2020 10 000 KČ

Partners

MyRacingCareer

mrc


Správa serveru

citb

 

RGPL Servers

 
 

RGPL TeamSpeak