RGPL SOCIAL MEDIA  
   

 

Pro zobrazení všech nabídek se musíte zaregistrovat a přihlásit na webu RGPL.
Seš-li nový, přečti si článek - Jak začít?

12/07/2020
24 HOURS OF SPA FRANCORCHAMPS TEST RACE

19:50 Q - 20:15 R (60min x24 time - Day Cycle)

18/07/2020 pořádáme další Endurance závod - 24 Hours of Spa Francorchamps s vozy GT3. Pro registraci a informace mrkněte na web www.endurance.rgpl.eu nebo pak i na naše fórum.

Portimao - Martin Ambrož ( 2 )

Zdravím, 
nejdříve bych chtěl poděkovat kolegům z Chmell teamu za podporu. Při testování jsem najezdil spoustu kol, ale pořád to nebylo ono, nemohl jsem to naladit tak aby to sedělo. V den závodu asi cca 30 min. před kvaldou jsem dostal od Davida Č. set na zkoušku, ale říkal jsem si že už to nebudu pokoušet a měnit. Naštěstí jsem se rozhodl jinak a zkusil jsem zajet pár kol, k mému nadšení auto krásně sedělo a mohl jsem si na trati mnohem více dovolit. V kvaldě jsem na prvního Daniela P. ztratil jenom 0,6 s a s tím jsem byl nadmíru spokojen. Ve warmapu jsem si dal palivo do závodu a povedlo se mi zajet jenom o desetinu pomalejší čas než v kvaldě a začalo být zle, kolegové mi předvídali že skončím na bedně a na mě tím pádem začala dopadat obrovská nervozita. Start závodu se jak víme protáhnul o nečekané problémy a to byl mlýn pro moji nervozní náladu. Po několika pro mě nekonečných minutách se start povedl, ale mě jako vždy ne, když jsem se propadl tuším na sedmou pozici ze které jsem se propracovával do předu kde jsem si krásně zazávodil s Michalem S. a Miroslavem CH. kteří mě spíše předjíždějí o kolo, na Alexe K. jsem opravdu neměl i když jsem se snažil ho dojet, ale v posledním kole jsem měl levou přední pneu. na 17%, spíš si myslím že než abych Alexe dojížděl si se mnou jenom hrál. 
Těším se na další závod v Shangai.

Komentáře   

+1 # Odp.: Portimao - Martin Ambrož ( 2 )Bohumil Steiger 2017-11-14 20:41
GRATULUJI!! :eek:
Marťas... Předvedl jsi Super jízdu a jsu rád, že jsi si ten závod užíval. 8) Taky se snad dostanu na tvoji úroveň, abych si závod užil a zažil bojovnost a né jenom čučel do zrcátek kdo mě předjíždí. :-?
Ale zpět k tobě.
Je škoda, že Alex jel tak bezchybně, protože to 1 místo jsi měl po té stíhačce na dosah.
Ještě jednou GRATULUJU a smekám klobouk za tvůj výkon.

Zdarec Bobek z Olomóca. :roll:
+1 # Odp.: Portimao - Martin Ambrož ( 2 )Martin Ambrož 2017-11-15 15:14
moc děkuju ;-)

Nejsi přihlášen.

0 FINANCE 2020 10 000 KČ

Partners

MyRacingCareer

mrc


Správa serveru

citb

 

RGPL Servers

 
 

RGPL TeamSpeak