RGPL SOCIAL MEDIA  
   

 

Pro zobrazení všech nabídek se musíte zaregistrovat a přihlásit na webu RGPL.
Seš-li nový, přečti si článek - Jak začít?

12/07/2020
24 HOURS OF SPA FRANCORCHAMPS TEST RACE

19:50 Q - 20:15 R (60min x24 time - Day Cycle)

18/07/2020 pořádáme další Endurance závod - 24 Hours of Spa Francorchamps s vozy GT3. Pro registraci a informace mrkněte na web www.endurance.rgpl.eu nebo pak i na naše fórum.

Macau - Michal Sedláček ( 1 )

Ahoj Zdenku. ... .. Ups. Omlouvám se, budeme dělat, že to nikdo neviděl. Tento týden se totiž stalo něco, s čím nikdo nepočítal a musím přepisovat celou konstrukci znovu :D. A já tady tedy vítám Michala. Ano hádáte správně, Michal porazil Zdenka a stal se tak teprve druhým jezdcem, kterému se to v letošním ročníku GT vozů povedlo. Michale, co si cítil hned po dojezdu? Slávu, oddych, hněv Šmardův? povídej :D.

 

Ahoj. Slávu ani tak ne jak oddych z toho mantinelovýho pekla a samozřejmě radost, ze jsem to nerozštípal od prvního do posledního kola. To byl klíč k úspěchu. Hněv Šmardův? ? ten jsem nepocítil, nebyl jsem na TeamSpeaku ale myslím si, že Zdeněk ví, že má titul v kapse takže se může jen radovat.?.

To ví, ale jeho cíl byl vyhrát zbytek závodů a to si mu přerušil :D. A ještě ty, nováček, nemyslím si, že tě tady mnoho lidí zná, mohl bys ním o sobě něco málo prozradit? :D

Sám jsem to moc nečekal, zrovna na Macau jsem byl poprvé? Co bych tak o sobě pověděl... Jsem bývalý hokejista, kterého už od malá spíš bavily auta než ten samotný hokej? kariéru mi ukončilo zranění a začal jsem se motat kolem aut ale všichni víme jak je to levný sport? tak prozatím jediná možnost byla pořídit si simulátor, ke kterému mě v podstatě přivedl Vladko Nesvadba. Je to dva roky co ho mám a teprve minuly rok jsem začal závodit on-line a letos s vámi.

Na to, že jezdíš rok tak smekám. Ale přesuňme se k Macau. Jak probíhala tvoje příprava?

Není důvod, k dokonalosti daleko! Hlavně jsem se musel naučit trať a zapracovat trochu na setupu s kterým si moc nerozumím? v určité míře se to povedlo ale nebylo na to tolik času.

Takže jinými slovy chceš říct, že si netrénoval dostatečně? :D

Jinými slovy ano netrénoval?

A jak u tebe probíhala kvalifikace? Nastala nějaká temná chvilka, když sis říkal, že už ta zeď neuhne? Nebo vše proběhlo v klidu?

V kvaldě jsem to poslal do zdi hned v prvním měřeném kole, musel jsem opravit a vyrazit znova. Nějaký čas jsem zajel a na poslední chvili jsem stihl ještě jedno měřený ale naděje na PP ukončila hned rychlá T2.

Naštěstí ti čas stačil na třetí místo, byla to úleva startovat z čela? Nebo si měl nahnáno z těch za tebou?

Chtěl jsem být do TOP3 a povedlo se. Po startu jsem nechtěl ztratit pozici což se taky povedlo a bonus byl po T1, kdy předemnou udělal chybu Martin Moravík a já byl druhý. Vysloveně nahnáno nemám z nikoho jen respektuji každého jezdce.

Ani z Moravíka si nahnáno neměl? To bylo přece jenom trochu těsné ne? :D

V tu chvíli, když se mi roztočil před autem tak jo? naštěstí to pro mě dobře dopadlo.

A jak se ti potom pokračovalo pár kol? Stíhací jízda Šmardy? Pokus se ho držet? Nerozbít to?

Vzheledem tomu jakej zajel čas v kvalifikaci jsem si řekl, že pojedu na jistotu, takže žádný stíhaní nebylo a soustředil jsem se sám na sebe. Věděl jsem, že když pojedu bez střetu do mantinelu tak by to mohlo dopadnou. Co se vůbec přihodilo tobě Kájo? ?

Ode mne tady nejsme a neoslovuj mě jménem já sem tady jakožto anonymní udavač :P. A nenudil ses teda až do zastávky v boxech? :D

Tak sorry, jsem bažant, ještě to neumím ? I když jsem závodil sám se sebou tak na Macau to nuda fakt nebyla.

Ale po zastávce to přišlo co? :D

To teda. Jel jsem do pitu o kolo dřív než Zdeněk a něčekal jsem podle mezičasů žádný změny v pořadí a najednou jedu okolo boxů a on stále tam. Nevím co se stalo ale pravděpodobně opravoval a nabral po pitech na mě 15 sekund. Jenomže díky mojí jizdou na jistotu mě začal pořádně stahovat. Jel jsem si stále svoje a říkal jsi, že nějak to dopadne. 15  min před koncem jsem ho měl na kufru ale naneštěstí  pro něj tam byly chyby a já se začal vzdalovat a věděl jsem že už to dotáhnu.

A tak skončila kapitola Macau :) já ti Michale děkuji a nechávám ti prostor pro případný vzkaz, či něco nebo taky nic to je na tobě :D. Ještě jednou tedy gratuluji k premierovému vítězství. Ode mne vše Berri out.

Díky moc, uvídíme se v Austrálii ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře   

# Bohumil Steiger 2017-03-10 19:58
Michale jseš dobrej! Porazit Zdenka se bere za super výkon! Gratulace letí z Olomouce
# Michal Sedláček 2017-03-10 20:29
Dik moc Bobe :-)

Nejsi přihlášen.

0 FINANCE 2020 10 000 KČ

Partners

MyRacingCareer

mrc


Správa serveru

citb

 

RGPL Servers

 
 

RGPL TeamSpeak