RGPL SOCIAL MEDIA  
   

 

Pro zobrazení všech nabídek se musíte zaregistrovat a přihlásit na webu RGPL.
Seš-li nový, přečti si článek - Jak začít?

12/07/2020
24 HOURS OF SPA FRANCORCHAMPS TEST RACE

19:50 Q - 20:15 R (60min x24 time - Day Cycle)

18/07/2020 pořádáme další Endurance závod - 24 Hours of Spa Francorchamps s vozy GT3. Pro registraci a informace mrkněte na web www.endurance.rgpl.eu nebo pak i na naše fórum.

Macau - Zdeněk Šmarda ( 2 )

Ahoj kluci! Z Macau! Ale teda neudělali jste mi radost, že jste na to hodili bobana! :-D Ale tak postupně. Trénink opět super, už v pondělí jsem najezdil dost kilometrů a vrátil jsem se v sobotu abych to vše doladil s inženýrem Kycou. To se vše poladilo a měli jsme suverénně nejrychlejší vůz.

KVALIFIKACE: V kvalifikaci jsem jel poměrně opatrně, pak jsem na to šlápl a ujel o parník. V posledním kole ale udeřil Marfo solidním časem, ale i tak mi další pole position neutekla.

ZÁVOD: Start proběhl výborně, Marfo to hned rozbil a já ujížděl a ujížděl a ujížděl. Před boxy jsem měl už 24 sekund náskok když se stalo… Objížděl jsem Peťu o kolo a moc jsem si najel ke svodidlům a tam byl výstupek, který mě totálně rozbil auto. Nevadí. Opravíme, máme náskok. Z boxu jsem vyjel cca 20 sekund za Michalem Sedláčkem a začal mu dávat dardy i více jak 2 sekundy na kolo. Bohužel, neměl jsem natočeno jízdu za někým a chybělo dost přítlaku. Chvíli jsem se za ním vezl, ale pak jsem trošku ťukl auto. No a bylo z toho řízení na křivo. Nevadí. Dvě sekundy na kolo, to mě nemůže zastavit. Dojel jsem Michala a zase útočil. Zase mi to sebralo přítlak a zase jsem ťukl zídku. Pro jistotu to tentokrát odnesla pneumatika a měl jsem defekt. To bylo už jen 5 minut do konce závodu. Říkám si nic, nebudu to měnit, zkusím vyčkat, třeba bude mít Michal smůlu a ještě to někde pustí. Jak objížděl jezdce o kolo, dost ztrácel a on přeci jen nevěděl, že nemám gumu, tak třeba zpanikaří. Nezpanikařil a tak jsem zklamal sebe i svého inženýra, pana Kycu a dojel jsem až druhý!

Ale závod jsem si velice užil! Byla to pecka od startu do konce a hned bych si to zopakoval! Těším se za vámi do Bathurstu, bohužel, nebudu mít natrénováno, jedu den předtím velice důležitý endurance závod, ale pro mě osobně už je vše splněné. Bonus titul jezdce mám od minula a už máme v kapse i titul mezi týmy! Takže Mission Complete! Gratuluju Morbovi za super třetí místo a samozřejmě Michalovi za to první, které mu konečně vyšlo! Uvidíme se za týden! :)

Komentáře   

# Matúš Molda 2017-03-09 23:30
Inženýr Kyca je jenom bakalář :lol:
# Tomáš Kyca 2017-03-10 10:34
Cituji Matúš Molda:
Inženýr Kyca je jenom bakalář :lol:


PROZATIM :D

Nejsi přihlášen.

0 FINANCE 2020 10 000 KČ

Partners

MyRacingCareer

mrc


Správa serveru

citb

 

RGPL Servers

 
 

RGPL TeamSpeak