RGPL SOCIAL MEDIA  
   

 

Pro zobrazení všech nabídek se musíte zaregistrovat a přihlásit na webu RGPL.
Seš-li nový, přečti si článek - Jak začít?

12/07/2020
24 HOURS OF SPA FRANCORCHAMPS TEST RACE

19:50 Q - 20:15 R (60min x24 time - Day Cycle)

18/07/2020 pořádáme další Endurance závod - 24 Hours of Spa Francorchamps s vozy GT3. Pro registraci a informace mrkněte na web www.endurance.rgpl.eu nebo pak i na naše fórum.

Sebring - Michal Sedláček ( 3 )

Ahoj. Tak konečně alespoň bedna. Měl jsem zákaz kvaldy kvůli cutu v kvaldě na Laguně ale bylo nás víc, tím pádem díky réninku jsem jel z 9.pozice. V T1 jsem měl lehkej dotyk s Lambem (nevím kdo, kokpit nemám doma a replay jsem ještě nepouštěl), který mě bohuže vymrštil do Ferrari, kterému se omlouvám. Naštěsí byl karambol bez požkození vozu a mohl jsem bez nutnosti boxu pokračovat. V tu chvíli jsem byl na posledním místě a neměl jsem co ztratit. Během pár kol jsem byl na 6. pozici a ztrácel na Vladka Nesvadbu a Karla Petrovského zhruba 10 sekund. Před pitem byli už par vteřin za mnou a po pitu jsem byl na 3. místě což mě hodně překvapilo, Petr Varmužka měl nejspíš nehodu. Druhá polovina byla taková osamocená, měl jsem asi 9 vteřin na Matěje Šurhaňáka kterého jsem asi 15 min. před koncem dotáhl ale mou vlastní blbostí jsem dostal málem hodiny, z kterých se vyklubali nastěstí jen 3 vteřiny na Matěje. To nejhorší prišlo v last lapu kde zelené ferrari Matěje pustilo a mě zavřelo dveře... takže přetočení asi na 10 sekund, naštěstí jsem to před Karlem Petrovkým stihl a udržel bednu. Škoda těch dvou karambolů jinak věřím,že bych se mohl prát o první místo. Gratulace Zdeňku i Matěji. (V neděli na MACAU :)

Komentáře   

+2 # Bohumil Steiger 2017-03-03 14:41
V tom posledním kole to zelené Ferrari, bylo určitě moje: Bohumil Steiger. :-x
Tímto bych se ti Michale chtěl omluvit za komplikace které jsem ti způsobil. :sad:
Každopádně počítám s trestem, který mi uloží Admin.
Jsem nováček, tak vždy když zahlédnete ZELENÉ FERRARI, prosím ZBYSTŘETE ZRAK!!! Nikdy nevíte co ten zelenáč provede. :-x
+3 # Michal Sedláček 2017-03-03 16:56
V pohodě Bobe, je to i moje chyba, měl jsem víc předvídat. Ale díky. :-)

Nejsi přihlášen.

0 FINANCE 2020 10 000 KČ

Partners

MyRacingCareer

mrc


Správa serveru

citb

 

RGPL Servers

 
 

RGPL TeamSpeak