RGPL SOCIAL MEDIA  
   

 

Pro zobrazení všech nabídek se musíte zaregistrovat a přihlásit na webu RGPL.
Seš-li nový, přečti si článek - Jak začít?

12/07/2020
24 HOURS OF SPA FRANCORCHAMPS TEST RACE

19:50 Q - 20:15 R (60min x24 time - Day Cycle)

18/07/2020 pořádáme další Endurance závod - 24 Hours of Spa Francorchamps s vozy GT3. Pro registraci a informace mrkněte na web www.endurance.rgpl.eu nebo pak i na naše fórum.

Hockenheimring - Matúš Molda ( 1 )

Zdar žumperi :D

Blíži sa nám vyvrcholenie sezóny. Predo mnou boli 2 ciele: titul v teamoch s Berrislavom, a tiež ten medzi jazdcami. Tréningu som ale neobetoval toľko, koľko by som chcel. Ale Hockenheim mám rád, až na rešpekt z T1, kde som to v minulosti pár krát posial.

Konečne sa objavil aj Prúšič (kde si bol celý ten čas? S diviakmi v lese? :D ) a začal lietať neskutočné časy. Až mi to pripadalo, že pol roka nejazdil iba preto, aby mohol celý ten čas trénovať Hockenheim a poriadne nám to natrieť :D Takže v kvalde druhé miesto, aj keď len o chlp pred Jimmym.

Po štarte som si udržial 2. miesto. Pri nájazde do Spitzkehre mi to tam Jimmy neskutočne pustil. Bol asi 2 dĺžky za mnou, ale parádne to ubrzdil. Až som nechápal. V nájazde k Merecedes tribúne som bol teda tesne za vedúcim duom. Pri nájazde do ostrej ľavej som bol celkom vľavo za Prúšičom a myslel som, že tam Honzík ostane, takže som nemal kadiaľ a tak som sa rozhodol brzdiť skôr. Vtom ale Honzo zahol doprava, aby bránil Jimmyho a mne sa otvorila cesta. Tak som to tam ponoril a získal naraz 2 pozície. V ďalšej pravej ma ale naklepali ako rezne z obidvoch strán :D a ja som skončil v hodinách. Jimmy ma férovo počkal, aj keď v súboji o titul bolo pre neho výhodnejšie pokračovať, takže VŠETKA ČESŤ, JIMMY!!!!! Prúšiča naopak počkala karma v ďalšom kole :D Takže opäť raz stíhacia jazda. Našťastie Jimmy s Honzom sa niekde zatúlali, takže som s nimi nemusel bojovať a mohol sa sústrediť na stíhanie vedúcej dvojice Berri&Matej. Dalo mi to dosť práce, hlavne dotiahnuť teamového kolegu bolo obtiažne. Išiel fantasticky, v podstate ako jediný zašiel celý pretek bez vážnejších problémov. Fakt skvelá jazda. Prúšič bol rýchly a celkom doťahoval. Potom sa ale namiesto boja o víťazstvo zameral na najrýchlejšie kolo :D , tak radšej prezul pneu a stratil.

Nakoniec teda víťazný hattrick, navyše okorenený krásnym teamovým double. Plus sme si zabezpečili pred posledným závodom teamový titul a podľa mojich prepočtov to už pri škrtaní najhoršieho výsledku stačí aj na ten jazdecký, takže paráda, ciele splnené. Posledný závod pred dlhšou dovolenkou som teda chcel pojať exhibične, ale obdržal som email od Porsche HQ zo Stuttgatu, že chcú aj titul medzi značkami (nenažranci nenažraní :D ). Gratulácia Berrimu a Honzovi k bedni a Berrimu tiež k titulu. Ako jediný team sme v plnom zložení nastúpili na všetky závody, takže za toto Ti patrí moje poďakovanie. Tak sa vidíme o 2 týždne pri mojom rozlúčkovom závode. Snáď vás príde čo najviac.

Zdar

Nejsi přihlášen.

0 FINANCE 2020 10 000 KČ

Fórum novinky

Partners

MyRacingCareer

mrc


Správa serveru

citb

 

RGPL Servers

 
 

RGPL TeamSpeak