RGPL SOCIAL MEDIA  
   

 

Pro zobrazení všech nabídek se musíte zaregistrovat a přihlásit na webu RGPL.
Seš-li nový, přečti si článek - Jak začít?

12/07/2020
24 HOURS OF SPA FRANCORCHAMPS TEST RACE

19:50 Q - 20:15 R (60min x24 time - Day Cycle)

18/07/2020 pořádáme další Endurance závod - 24 Hours of Spa Francorchamps s vozy GT3. Pro registraci a informace mrkněte na web www.endurance.rgpl.eu nebo pak i na naše fórum.

Hockenheimring - Karel Petrovský ( 2 )

Nazdáááááááár od našim kamarátů ze zápůadu :D... Trať vcelku ok, ale nějak sem si nevěřil :D... přes tejden sem trénoval na Endurace (ze kterého nakonec sešlo..díky bohu :D a eště na jednu kravinu, ze který bohužel nesešlo..) časi sem dokázal zajíždět konzistentní, ale pomalé. No nakonec sem se do toho zlehka dostal a kvůli absenci obou Zdenálů (ano Jimmy i na tebe se dívám :D) sem věřil, že by to ta bedna mohla bejt.

Q: Ta byla parádní...nááádherně sem si odpočinul :D.

R: No tak start super, dostal sem se trochu dopředu, ale zase nic nějak závratnýho. Ale ještě v prvním kole sem se dostal asi na třetí místo po kolizi těch vocasů vepředu... :D a asi ve třetím kole už sem byl ve vedení a snažil se konzistentně ujíždět. Dařilo se to...až na 2 výjimky. Kolega prostě jel a stahoval nakonec se řpedemne dostal asi v 15tém kole a ten druhej co stahoval byl Honzík. Naštěstí tento předtim pohnojil tak, že sem měl náskok asi 15s a ten zlehka ubejval. Ale jelikož on s náma jede prvně a nenapadlo ho se zeptat jestli má měnit gumy, tak je měnil a tim mi hodil do náruče 2. místo. Jelikož ztrátu 30ti sekund už nestáhnul a tak sme si s Moldym dojeli pro druhý double! Což je pecka :).

Takže gratulace a díky všem zúčastněným a příště ve větším počtu na Road Americe! :)

Nejsi přihlášen.

0 FINANCE 2020 10 000 KČ

Fórum novinky

Partners

MyRacingCareer

mrc


Správa serveru

citb

 

RGPL Servers

 
 

RGPL TeamSpeak