RGPL SOCIAL MEDIA  
   

 

Pro zobrazení všech nabídek se musíte zaregistrovat a přihlásit na webu RGPL.
Seš-li nový, přečti si článek - Jak začít?

12/07/2020
24 HOURS OF SPA FRANCORCHAMPS TEST RACE

19:50 Q - 20:15 R (60min x24 time - Day Cycle)

18/07/2020 pořádáme další Endurance závod - 24 Hours of Spa Francorchamps s vozy GT3. Pro registraci a informace mrkněte na web www.endurance.rgpl.eu nebo pak i na naše fórum.

Hockenheimring - Jan Průša ( 3 )

Po dlouhé pauze vás zase všechny zdravím! Už mi po této komunitě bylo smutno a potřeboval jsem nějaké odreagování, takže jsem se rozhodl se ještě přidat na poslední dva podniky seriálu GT3. Rychle sem stáhl mod, dle mých sympatií k Ferrari jsem si i poměrně rychle a snadno vybral auto a začal nadšeně trénovat. Nebylo to však to pravé ořechové, atak sem zapátral a našel stará nastavení ještě ze seriálu GT Sprint Series... A jezdilo se jedna radost.


Q: Svým časem jsem byl velice překvapen, očekával jsem těsný nelítostný souboj o první místo s Moldyxem, ale k mému překvapení jsem se dostal na čas 1:36:5 což bylo o necelou půl vteřinu před Moldyxem...Takže tedy první místo.


R: Přesně to napětí před startem mi chybělo, vyjíždíme to zahřívacího kola a chystáme se k letmému startu...Na startovní čáře jsem "na to šlápl" a odstartovali jsme do závodu...Držel jsem si první místo až do vracečky kde na mě zaútočili Moldyx a Jimmy. Bojovali jsme až na konec 2.sektoru, kde jsme jeli 3 vedle sebe do levé zatáčky, já byl úplně vnějšku a snažil jsem se jim nechat prostor. Nevím jak, ale nějak jsme tam srazili... Já to ustál, ale Moldyx šel do hodin. Asi o 2 kola jsem udělal na stadionu hodiny a propadl se... Jak se později ukázalo, ta doba co jsem nejezdil na mě zanechala následky. Nebyl jsem schopen dostat se dopředu tak jako dříve, a když jsem se snažil předjet Thara, dostal jsem se do hodin. Postupně jsem se dostal až na 3.místo za Moldyxe a Berriho... Jenže sem udělal chybu, když jsem se rozhodl přezout na nové pneumatiky. To mě stálo mnoho času a Berriho s Moldyxem už jsem neměl šanci dohnat, naopak se mi ještě vzdálili... Takže 3.místo...
Jsem rád, že jsem se rozhodl zase vrátit, a těším se na další závody!

Komentáře   

# Zdeněk Šmarda 2016-11-22 07:06
Co lžeš? Trénoval jsi s audi! :-D

Nejsi přihlášen.

0 FINANCE 2020 10 000 KČ

Fórum novinky

Partners

MyRacingCareer

mrc


Správa serveru

citb

 

RGPL Servers

 
 

RGPL TeamSpeak