RGPL SOCIAL MEDIA  
   

 

Pro zobrazení všech nabídek se musíte zaregistrovat a přihlásit na webu RGPL.
Seš-li nový, přečti si článek - Jak začít?

12/07/2020
24 HOURS OF SPA FRANCORCHAMPS TEST RACE

19:50 Q - 20:15 R (60min x24 time - Day Cycle)

18/07/2020 pořádáme další Endurance závod - 24 Hours of Spa Francorchamps s vozy GT3. Pro registraci a informace mrkněte na web www.endurance.rgpl.eu nebo pak i na naše fórum.

Red Bull Ring - Matúš Molda ( 1 )

Zdravím pár posledných verných,

Red Bull Ring. Nepatrí medzi moje obľúbené. V podstate človek 3x zabrzdí a 4x zatočí, inak nuda. Nastavenie som mal zo Sebringu, kde to auto parádne sedelo. Vlastne som urobil iba minimálne úpravy a sadlo to perfektne.

Kvalda. To je u mňa ako na hojdačke :D Teraz som pre zmenu mal tú možnosť nastúpiť. Vypálilo to na premiérové PP. Nabudúce, samozrejme, ako je to zvykom, očakávam zákaz Q :D

Do preteku som mal jasný cieľ: udržať sa po štarte pred Jimmym, aby som s ním nemusel bojovať. Podarilo sa a ja som si mohol postupne budovať náskok. Borci za mnou dosť žumpili (však pane teamový kolegóóóó?! :D), Jimbo to tiež niekde oprel, takže môj náskok bol zrazu nejakých 13s. To mi pridalo kľud na duši. Ešte som tam chcel hodiť hot lap pod 1:28, čo sa tesne zadarilo a potom som už išiel iba na istotu a užíval si žumpenie ostatných :D. Ešte som fandil Denisovi, vyzeralo to, že by mohol Jimmyho potrápiť a okradnúť o nejaké tie body. Ale znovu neprekvapil (:D:D:D) a nevydržal tempo.

Takže gratulácia Jimmymu a Matejovi k bedni a ostatným za príjemne strávený večer. A ty Berri sa polepši! :D

Zdar
...2 races to go...

Nejsi přihlášen.

0 FINANCE 2020 10 000 KČ

Fórum novinky

Partners

MyRacingCareer

mrc


Správa serveru

citb

 

RGPL Servers

 
 

RGPL TeamSpeak