RGPL SOCIAL MEDIA  
   

 

Pro zobrazení všech nabídek se musíte zaregistrovat a přihlásit na webu RGPL.
Seš-li nový, přečti si článek - Jak začít?

12/07/2020
24 HOURS OF SPA FRANCORCHAMPS TEST RACE

19:50 Q - 20:15 R (60min x24 time - Day Cycle)

18/07/2020 pořádáme další Endurance závod - 24 Hours of Spa Francorchamps s vozy GT3. Pro registraci a informace mrkněte na web www.endurance.rgpl.eu nebo pak i na naše fórum.

Red Bull Ring - Zdeněk Šmarda ( 2 )

Guten tag! Jsme v Rakousku. Oblíbená trať, trochu sem i potrénoval, ale evidentně málo :-D

KVALIFIKACE: Proběhla celkem dobře. Pral jsem se s nedotáčivostí svého vozu. Nakonec ovšem druhé místo za Moldyxem, bylo fajn tedy být opět v první řadě.

ZÁVOD: Start dobrý a šli jsme s Moldym do první zatáčky bok po boku. Byl jsem na vnitřku a musel sem si dávat velký pozor. Nakonec jsem tedy byl opatrný až moc a Moldy utekl. Celý závod jsem si tak nějak jel sám svůj závod. O drama jsem se postaral někdy po půli závodu, kdy mi najednou do první zatáčky naprosto nečekaně ustřelilo auto a já jsem si líznul zídku. Žlutý auto, rychlost menší, ale už jsem to musel nějak dojet. Borci začali jezdit celkem rychlé časy, ale snažil jsem se dělat co nejlepší práci. Do boxu jsem zajel 20 minut před koncem a poprvé jsem vypočítal palivo tak přesně, že jsem musel i šetřit. Na extra kolo prostě nebylo. Nakonec tedy Moldy další kolo nestihl a já jsem dojel krásně na čas do cíle a mohl slavit druhé místo ve svém 401. závodě!

To už je krásné číslo. Spousta let, spousta závodů, spousta šampionátů a vlastně i spousta různých soupeřů. Čtyřstovkou se pomalu loučíme s rFactorem 1. A do pětikila půjdeme na rFactoru 2. A připravujeme projekt, kterým by jsme možná zkusili do hry vrátit starou gardu – máte se na co těšit.

A teď už auf viedersehen a příště zase deutsch, ovšem tentokrát v Německu na Hockenheimringu.

Nejsi přihlášen.

0 FINANCE 2020 10 000 KČ

Fórum novinky

Partners

MyRacingCareer

mrc


Správa serveru

citb

 

RGPL Servers

 
 

RGPL TeamSpeak