• 2020-03-01 F1.jpg
  • 2020-03-15 GT3.jpg
  • 2020-03-22 F1.jpg
  • 2020-04-05 F1.jpg
  • 2020-04-19 GT3.jpg

Pro zobrazení všech nabídek se musíte zaregistrovat a přihlásit na webu RGPL.
Seš-li nový, přečti si článek - Jak začít?

Sebring - Karel Petrovský ( 2 )

Nazdáááááááár.....o hodně dřív než sem očekával :D. Tyhle GTčka sou super a jelikož na tenhle závod skoro nikdo netrénoval a eště ani nejel Zvěřina tak sem se nějak ocitl tady :D. No tak trénink pro mne začal někde v úterý kdy sem najel asi 3 kola abych zjistil jestli si pamatuju trať :D..tu sem si pamatoval a tak sem zbytek tréninku nechal na neděli. Nakonec sem zajížděl druhé nejrychlejší časy (na Moldu nebyla šance :D) a vypadalo to docela zajímavě :).

Q: Nemoh sem trefit TO kolo. Pořád sem byl několik desetin za Zdendou, ale poslední kolo se povedlo a nakonec (Zdeněk nesledoval co se dělo okolo) to stačilo na pole, po hodně dlouhéééé době zase na špicy (Matouš bojkotoval Q :D).

R: Start nám Charlie odmával a hned byl Jimbo vedle mě, nějak sme o sobě nevěděli, ale nenapálili sme se a to bylo hlavní :). Po pár zatáčkách nás dojel Moldy a když sem udělal chybu (fakt to byla chyba...šak toho vola nebudu poéuštět ne? :D...) tak mě i předjel a už si jenom ujížděl, každé kolo o pěknej kousek. Takžer na mě zůstalo držet Zdendu a Matěje (kterej ač neměl najeto ani kolo tak držel :D). Nakoénec sme Matějovi začali trochu ujíždět a Jimmyho sem držel tak ± stejně. Ale potom začalo žumpení :D. Zdeněk to někam poslal a potom jel do boxu, jelikož se nechtěl zdržovat za ostatními a tak sme měli asi po 15-20ti minutách zajímavej průběh :D. Potom sem to zase poslal do hodin já (eště nejsem zvyklej na novou páku, tak sem si místo na dvojku podkopal na jedničku a už tam byly hodiny). Pak si dal zase jedny Jimmy a v podstatě celou dobu sem si na něj držel náskok nějakejch 30-35s, jelikož on si zajel lepší čas, ale celkově sme jezdili hodně podobné časy :). Po pitu sem se vrátil asi 14sekund před něj a už to bylo jenom na udržení těch posledních asi 15minut. Oba sme ještě udělali jednu botu (zase sem si podřadil víc než sem zamýšlel) a takhle sme dojeli až do konce. 

Takže gratulace Moldymu, který to měl dneska jednoduché :D, Zdendovi za třetí místo a velké díky všem, co se na to nevysrali :) (i Fikara sem konečně donutil jet a jak se mu to prej líbilo :D).

Komentáře   

# Karel Němec 2016-10-24 11:14
teď by to ještě chtělo vidět Fikara na trati častějc... neposkládáme se mu na rF2? :D

Nejsi přihlášen.

0 FINANCE 2020 10 000 KČ

Fórum novinky

Partners

MyRacingCareer

mrc


Správa serveru

citb

 

RGPL Servers

 
 

RGPL TeamSpeak