• 2020-03-01 F1.jpg
  • 2020-03-15 GT3.jpg
  • 2020-03-22 F1.jpg
  • 2020-04-05 F1.jpg
  • 2020-04-19 GT3.jpg

Pro zobrazení všech nabídek se musíte zaregistrovat a přihlásit na webu RGPL.
Seš-li nový, přečti si článek - Jak začít?

Watkins Glen - Zdeněk Zvěřina ( 3 )

Protože měl Moldy zákaz kvaldy a Jimmy zvolil „špatný set“ vyjel jsem si v kvaldě celkem s přehledem pole position.
Start závodu jsem měl hodně špatný. Předjel mě Jimmy a Petr. Petra se mi podařilo po chvíli předjet zpět a začal jsem útočit na Jimmyho. Ten zvolil malý přítlak a byl v čase na kolo výrazně pomalejší. Měl ale zase vyšší maximální rychlost, což se na této trati ukázalo jako obrovská výhoda. V některých zatáčkách brzdil tak moc, až mě to zaskočilo a málem jsem do něj narazil. Na rovinkách jsem ale neměl šanci. Několik kol jsem jezdil za Jimmym a zkoumal, kde by se dal předjet. Po nějaké době se mi podařilo předjet v posledním sektoru. Bohužel jsem ale nestihl dost poodjet a na následné rovince mi to Jimmy zase vrátil a začalo to znova. Pak nás dojel rychlík Moldyx. Začali jsme bojovat ve 3. Vypadalo to na hodně pěkný a napínavý závod.
V tu dobu ale na mě někdo zvonil. Zvonek jsem nějakou dobu ignoroval. Ono to ale zvonilo stále dokola a znova. Někdy to vyzvánělo v kuse snad půl minuty. Ne a ne přestat. Říkal jsem si, že si asi mladá zapomněla klíče nebo se něco stalo. Nechtěl jsem zastavit auto na trati, tak jsem zabočil do boxové uličky. Auto jsem v boxech nechal pomalu jet a běžel jsem otevřít… Byl to soused. Zvonil na mě, protože mu nešla televize, abych mu poradil. Bych se posral  Řekl jsem mu, že se stavím později a mazal jsem zpět. To už měli borci náskok kolem 30 sekund a bylo to ztracené. Přesto jsem chvíli zkoušel tlačit, ale kluci neudělali žádnou velkou chybu. Vzhledem k malé účasti mi i ten dnešní propadík stačil na 3.místo. Tak příště se sejdeme snad ve větším počtu.
PS: Po závodě jsem zašel za tím sousedem. Měl satelit přepnutý na rádiové stanice. Takže jsem stiskl tlačítko a přepnul jsem to znova na TV.

Nejsi přihlášen.

0 FINANCE 2020 10 000 KČ

Fórum novinky

Partners

MyRacingCareer

mrc


Správa serveru

citb

 

RGPL Servers

 
 

RGPL TeamSpeak