• 2019-04-28 F1.jpg
  • 2019-05-05 Endu.jpg
  • 2019-05-12 F1.jpg
  • 2019-05-19 GT3.jpg
  • 2019-05-26 F1.jpg

Pro zobrazení všech nabídek se musíte zaregistrovat a přihlásit na webu RGPL.
Seš-li nový, přečti si článek - Jak začít?

27. dubna 2019 pořádáme další Endurance závod - 6 Hours of Dubai s vozy GT3. Pro registraci a informace mrkněte na web www.endurance.rgpl.eu nebo pak i na naše fórum.

Hockenheim 1. závod - Zdeněk Šmarda ( 2 )

Dobrý den. Přiznám se, už fakt nevím kdy mám trénovat. Opravdu nestíhám. Web/Mody/Endurance/Liga. Prostě nestíhačka. Ale tentokrát jsem byl hodně optimistický. Dokázal jsem jezdit fakt fest. A vypadalo to, že opravdu dokážu konkurovat Zdendovi Zvěřinovi. 
KVALIFIKACE: Nikdy jsem se nesoustředil na kvalifikaci. Nikdy. Prostě to pro mě nikdy nebyla a vlastně ani není priorita. Pro mě je základ stát v první potažmo ve druhé řadě. Víc nepotřebuju. Bohužel, jsem v kvaldě zjistil, že s kvalifikačníma gumama a prázdným autem jezdím jak žumpa. Stejné časy jako s plným a závodními gumami. Ostuda. Ale druhé místo tam bylo.
ZÁVOD: Start se povedl, nalepil jsem se na Zdendy a chvíli kousal. Ale pak mi začal dávat cca 0,5 – 0,75 sek na kolo. Jel jsem fakt dobře, ale prostě Zdenál najednou jel lépe. Tlačil jsem co to šlo, ovšem jak se vyjel grip, najednou jel ještě líp. Jak mi ujel na 10 sekund, tak už jsem vesměs vypl a jel konzistentně pomale. Druhé místo nakonec dobré, ve druhým závodě mě opět Davča vymlátil pryč z tratě a místo P2 jsem to dovezl na P5 (opět, děkuji).
Každopádně účast malá. Dost mě to mrzí a kousněte se do prdele všici, co jste vyřvávali, že chcete rF2! Pokud si tak nějak matně pamatuju, v anketě bylo 12 lidí, co by rádo jezdilo rF2. Tak nechápu, proč nás na trati bylo JEN 8. I když vím o pár lidech, co opravdu nemohli dojít. Smutné… Přitom závody jsou to krásné.

Nejsi přihlášen.

Fórum novinky

Partners

MyRacingCareer

mrc


Správa serveru

citb

 

RGPL Servers

 
 

RGPL TeamSpeak