• 2019-08-25 Summer Cup.jpg

Pro zobrazení všech nabídek se musíte zaregistrovat a přihlásit na webu RGPL.
Seš-li nový, přečti si článek - Jak začít?

25/08/2019 - RGPL SUMMER CUP 2019
ALMS 2019 TEST - IMOLA

19:30 Q - 20:00 R - 70min

DOWNLOADS
CAR #1 - #2 - #3 - #4 - #5
#6 - #7 - #8 - #9 - #10
#11 - #12 - #13
SC - IMOLA

Mid Ohio 1. závod - Zdeněk Zvěřina ( 1 )

Tento okruh patří k mým absolutně nejoblíbenějším tratím vůbec, takže jsem byl rád, že jsme si na něm mohli zajet závod. Myslím, že se na tyto auta i dobře hodí.
V kvalifikaci zajel Daniel skvělý čas a já jsem stále dokola vyráběl chyby. Jeho čas byl ale lepší, než jaký se mi podařilo zajet v tréningu při simulaci kvalifikace. Už jsem se smiřoval se 2.místem na startu, ale v posledních sekundách kvaldy se mi podařilo zajet ještě o desetinku a půl lepší čas. Sám nevím, kde jsem to sebral :)
Start do prvního závodu vyšel skvěle. Vyplatilo se mi to laborování s převodovkou. Z komunikace jsem se dozvěděl, že Jimmy zaspal start. Přimlouval jsem se za restart, ale Charlie byl nekompromisní v dodržování pravidel. Škoda. Hned ve druhém kole se na mě lepil Daniel a vypadalo to se mnou špatně. Byl evidentně o něco rychlejší. Dařilo se mi chvíli držet pozici a pak se mi zdálo, jako by zpomaloval. Můj náskok postupně desetinku po desetince narůstal, až bylo jasné, že už mu to tak nejede. Myslím, že se jedná o klasickou chybu při nastavování setu v tomto módu. Nastavení, které je nejlepší na první kolo po outlapu není nejlepší na dlouhý stint. Do cíle jsem pak dojel s celkem pohodlným náskokem.

Nejsi přihlášen.

Partners

MyRacingCareer

mrc


Správa serveru

citb

 

RGPL Servers

 
 

RGPL TeamSpeak