• 2019-10-20 ALMS.jpg
  • 2019-10-27 DTM.jpg
  • 2019-11-03 ALMS.jpg
  • 2019-11-10 DTM.jpg
  • 2019-11-17 ALMS.jpg

Pro zobrazení všech nabídek se musíte zaregistrovat a přihlásit na webu RGPL.
Seš-li nový, přečti si článek - Jak začít?

30. listopadu 2019 pořádáme další Endurance závod - 6 Hours of Nordschleife s vozy GT3. Pro registraci a informace mrkněte na web www.endurance.rgpl.eu nebo pak i na naše fórum.

Round 2 Nordschleife - Vyjádření ze závodu

Vyjádření jezdců z Top 3 po závodu na Nordschleife

 


Daniel Pásztor
P1

Q - S novou fyzikou sa s autom jazdilo omnoho lepšie a tak sa mi podarilo zájsť bezchybné kolo, a kvalifikáciu som vyhral.

Závod - Štart sa mi podaril a prvé miesto som si udržal. V prvom kole som spravil veľa chýb a vďaka tomu sa ma Michal držal. Na rovine sme boli vedľa seba no radšej som neriskoval a zbrzdil som, lebo to bolo len prvé kolo a riskovať na začiatku sa nevypláca. V ďalšom kole som mu predbehnutie vrátil. Začal som si vytvárať náskok a keď bol môj náskok dosť veľký začal som šetriť gumy. Gumy som mal v dobrom stave a tak som si mohol dovoliť trochu pridať keď ma Michal začal dobiehať. Po zastávke v boxe som sa vrátil späť na prvé miesto a prvé miesto som si udržal až do konca.

 


Michal Sedláček
P2

Ahoj. Do toho závodu jsem si nedával velké naděje na vítězství protože den předem jsme měli vytrvalostní závod na Sepangu, který mě totálně odrovnal a v neděli jsem byl rád, že udržím ruce na volantu.

Kvalifikace se mi vůbec nepovedla, v určitých zatáčkách jsem měl smrt v očích a ztratil jsem minimálně 3 sekundy chybami. 

V závodě mi bylo jasné, že zastávku v boxech největší soupeři odbudou úplně stejně jak já. Natankovat jeden lit paliva a během dvou sekund zas ven. To se potvrdilo a o vítězi bylo jasno. 

Gratulace Danielovi i Vladkovi, je zábava na této trati s nima soupeřit.

 


Vladko Nesvadba
P3

Tě píst...druhý závod na Nordschleife. Kvalifikace i závod proběhl jako minulý víkend. Opět jsem se bavil na nejlepší trati a závod jsem dokončil na třetím a zase o něco blíže k mým ambicím.Gratulace ostatním a zase v něděli tě píst.

Nejsi přihlášen.

Fórum novinky

Partners

MyRacingCareer

mrc


Správa serveru

citb

 

RGPL Servers

 
 

RGPL TeamSpeak