• 2019-08-25 Summer Cup.jpg

Pro zobrazení všech nabídek se musíte zaregistrovat a přihlásit na webu RGPL.
Seš-li nový, přečti si článek - Jak začít?

25/08/2019 - RGPL SUMMER CUP 2019
ALMS 2019 TEST - IMOLA

19:30 Q - 20:00 R - 70min

DOWNLOADS
CAR #1 - #2 - #3 - #4 - #5
#6 - #7 - #8 - #9 - #10
#11 - #12 - #13
SC - IMOLA

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Hledají se lidi na RGPL

Hledají se lidi na RGPL 16. kvě 2019 15:00 #3762

• Zdeněk Šmarda
  • Administrator
  • Obdržená poděkování 362
Tak, jak bych začal. Myslím, že od loňského roku jsme udělali veliký posun jako liga. A rád bych zachoval věci tak jak jsou a pokračoval dále ve zlepšování. Ač si po Melbourne myslí někteří své, začínají nám v této sezóně fungovat naše Drivers Rating a proto jsem rád -> takže, vše klape jak má. Stále se ovšem máme v čem zlepšovat a budeme. Ovšem. Čas teče. Když pominu, že naše dobré kroky pomaličku přejímá konkurence, které vy sami ostatně vidíte, ale to je jedno - jak jsem řekl, čas teče a věci, které jsem dělal k tomu, aby sezóny ALMS, BTCC (2018), GT3 a F1 (2019) byli úspěšné, byli opravdu časově náročné. A já to nemohu dělat sám navždy. A hlavně, ani moc nechcu, protože potřebuju začít hledat náhradu za sebe. Během následujících pěti let budeme stavět a budu někdy v následujících pěti letech (to opravdu ovšem znamená, že to může být za 4 roky, ale taky za rok) bydlet v místě, které je internetem nepolíbené a prostě starat se o ligu, resp., o mody apod. věci nebudu moci. Internet je tam velice pomalý, stabilita otřesná a to se dá říci i o elektrické síti. Doufám, že nucené bydlení v tomto místě bude opravdu jen krátkodobé, DO půl roku, snad DO roka. Ale už teď si myslím, že ti, kteří mají RGPL rádi a mají trošku rádi PC, umí s tím, a chtěli by se přeci jen nějak podílet na lize, by pomaličku měli začít se učit. Pokud chtěji. A někdo tu je.

Proto bych rád našel lidi, kteří by se starali o:
1) MÓDY
Je třeba si sehnat auta, tratě, rozbalit si je, připravit je pro ligu (roztřídit, upravit, oskinovat našema číslama apod.), pěkně jej zase zabalit, upravit tratě (obrandovat, otestovat), taky je zabalit, poslat je na server, tam vytvořit mod, celé to na serveru zapnout a starat se o aktualizace (úprava po officiálním updatu, nové skiny, úpravy skinů apod., přehazování tratí = nový mod), sdílení odkazů na stažení. Toto je jedna z nejnáročnějších věcí na čas. Protože si myslím, že tím, že máme vlastní auta, vlastní skiny, vlastní reklamy na trati - možná někdo říká, že ne, ale věřím, že spousta lidí se víc cítí jako doma :-D Minimálně na Streamu to vypadá hezky. No a pak samozřejmě držet aktuální web v oblasti TÝMY A JEZDCI, předpověď na počasí apod.

2) FACEBOOK A JINÉ SOCIÁLNÍ SÍTĚ
Komunikace na sociálních sítích je důležitá a tuším loni jsem to dost ukázal a tímto směrem se teď vydalo dost lidí. Je třeba udržet krok a stále být na "očích" pozvánky na série, na závody, fotky ze závodů apod., prostě furt to do lidí prát! Dělat si promo! A ono to není jen o FB, samozřejmě se dá psát i něco sem na web.

3) ADMINI
To je důležitá věc. Zabere to taky nějaký čas a aktuálně je v práci admina pár věcí, které je třeba dělat. Tou nejjednodušší je řízení závodu během Nedělního večera (+ pak horší připsat tresty po Q z minulého závodu). Přepínat sessiony, jít do závodu. Další jsou věci po závodech. Kontrola kvalifikace, kontrola prvního kola závodu kuli incidentům, kontrola výjezdů a nájezdů do boxu, vyřešení protestů a následné šoupnutí na fórum!

Toť tak teď vše co mě napadlo. Proto pro vás otázka.

Je tu někdo, kdo MÁ čas, nebo si jej UMÍ pravidelně a SPOLEHLIVĚ udělat a chtěl by nějak pomoci lize? V něčem? Z výše uvedených? Samozřejmě jednotlivé kroky bych nějak naučil...

Je třeba stále tu ligu nějak podporovat, pokud by jsme se teď uzavřeli do ulity a hráli si na vlastním písečku, věřím, že můžeme dopadnout jako kdysi v roce 2014! A to doufám, že tak nedopadne. Liga by měla žít i bezemě. Já nejsem RGPL... Já jsem to kdysi vzal po Regovi, tak snad hádám, že si vychováme ne jednoho nástupce, ale více lidí, kteří by si mohli pomáhat... Hádám, že minimálně 1. bod je věc, kde se dá hodně spolupracovat - když mi Pavel pomohl se skinováním tratí a formulí na F1 2019, to byla hned jiná básnička a rychlost... :)
Life is Game, Dead is Fun!
The administrator has disabled public write access.

Hledají se lidi na RGPL 16. kvě 2019 17:08 #3763

• Standa Vlnas
  • Začátečník
  • Obdržená poděkování 13
Rad bych lize pomohl,ale cas a neum vsech tech veci cos psal ze me delaji jen ucastnika,klidne prispeju penezma kdyby se mel nekdo platit jedine tak ja mohu pomoct.diky

Hledají se lidi na RGPL 16. kvě 2019 17:29 #3764

• Pavel Šubčík
  • Pokročilý
  • Obdržená poděkování 7
Určitě rád pomůžu, třeba skinování aut a tratí. Ale na pravidelný úvazek to bych časově nedával. Ty moje směny nejsou zrovna na toto ideální. Ale jak jsem už psal, pokud to půjde určitě pomůžu tam kde budu moct.
Vygenerováno za 0.193 sekund

Nejsi přihlášen.

Partners

MyRacingCareer

mrc

Správa serveru

citb

RGPL Servers

RGPL TeamSpeak