• 2019-02-24 GT3.jpg
  • 2019-03-03 F1.jpg
  • 2019-03-10 Endu.jpg
  • 2019-03-17 F1.jpg
  • 2019-03-24 GT3.jpg

Pro zobrazení všech nabídek se musíte zaregistrovat a přihlásit na webu RGPL.
Seš-li nový, přečti si článek - Jak začít?

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Kalendář - Anketa a délka závodů

Kalendář - Anketa a délka závodů 03. led 2019 15:46 #3200

• Zdeněk Šmarda
  • Administrator
  • Obdržená poděkování 302
Borci, nezapomeňte hlasovat v anketě o kalendář pro tento Endurance šampionát! je na hlavní stránce... Pojede se 5 závodů a tak vybírejte 5 traté - 5 nejčastějších tratí pojedeme. Kalendář bude:

Round 1 - 03.03.2019
Round 2 - 31.03.2019
Round 3 - 28.04.2019
Round 4 - 26.05.2019
Round 5 - 30.06.2019

Jen pro informaci: rozhoduju se jestli 2 nebo 3 hodiny. S tím mi pomožte i tady - ať se mi lehčeji rozhoduje. Nevím - jestli dát všechny závody 2h nebo všechny 3 hodinový - nebo to mixnout.

ALE pozor. Plán je takový - je to JEN 5 závodů - přičemž je možné, že ten pátý by mohl být 8h Bathurst! Nebo 6h Bathurst... že když to budou jen 2 hodinový závody - ale i ty tří hodinový by šli, že bude pravidlo, že KAŽDÝ jezdec v sezóně, bude moci jeden závod kvůli absenci spolujezdce, odjet sám. Bez penalizace.

Takže dejme tomu: Dvojice Hejzlar / Varmužka. Round 1 jedou spolu a dle pravidel plus minus někde uprostřed vystřídají. Druhý závod nemůže jet Varmužka, je v práci - a tak ten závod odjede jen Hejzlar sám. Třetí je ok, ale čtvrtý zase nemůže Hejzlar, tak jej odjede Varmužka sám - když bude chtít.

Pravidlama dovolím aby JEDEN jezdec jel ve DVOU autech. Dejme tomu tedy - že Varmužka / Hejzlar vemou k sobě Pásztora a vemou si dvě Bentley! Logicky. Bentley 1 startuje Varmužka, Bentley 2 startuje Hejzlar. Bentley 1 jede do boxu, sedá tam Pásztor, Bentley 2 jede do boxu, sedá tam Varmužka. Teoreticky jej pak může ještě vystřídat Hejzlar. Pokud by se stalo, že by jeden z těch tří nemohl - každý jezdec by mohl odjet jeden závod sám - ale bohužel jen jeden.

Samozřejmě, budeme rádi, když vás co nejvíc třeba opravdu ty dvě auta na závod postaví. Já osobně bych chtěl tento šampionát JET. s nékým... jeśtě nevím jak to bude, asi jo a byl bych právě ten, co by chtěl jet 2 auta ve 3 lidech.

Tak do toho - nějaké nápady na délku závodu? Dvě hodiny preferuji, kvůli tomu, že nás dost směnuje a právě 2 hodinový závod snadno odjedete v jednom - 3 hodinový sice taky, ale už to je makačka. Proto za mě 2 HODINY! A hlavně, ten kalendář prosím! dík.
Life is Game, Dead is Fun!
The administrator has disabled public write access.
Následující uživatel poděkoval: Erik Czakoi
Vygenerováno za 0.223 sekund

Nejsi přihlášen.

Partners

MyRacingCareer

mrc

Správa serveru

citb

RGPL Servers

RGPL TeamSpeak