
Letos si zopakujeme úspěšnou sezónu DTM! V roce 2026 se na rFactor 2 projedeme na okruzích Nürburgring, Red Bull Ring, Lausitzring, Hungaroring a sezónu uzavřeme na britském okruhu Brands Hatch! Auta jsou stejná, měníme akorát systém závodů a hodnocení. Po kvalifikaci začneme půl hodinovým sprintem, kde bude otočených TOP 10 z kvalifikace a vítěz si odveze 15 bodů. Po té začne hodinový hlavní závod, kde standardně boduje 15 jezdců klasicky od 25 bodů. Standardně máme jen dobrovolné zastávky v boxech, reálné počasí a systém Success Ballast. Protože máme velikonoce, první závod v Nürburgringu odjedeme vyjímečně až v pondělí 6. 4. 2026. Registrace jsou právě aktivní! Přejeme úspěšnou sezónu!
