RGPL SOCIAL MEDIA  
   

 

Pro zobrazení všech nabídek se musíte zaregistrovat a přihlásit na webu RGPL.
Seš-li nový, přečti si článek - Jak začít?

12/07/2020
24 HOURS OF SPA FRANCORCHAMPS TEST RACE

19:50 Q - 20:15 R (60min x24 time - Day Cycle)

18/07/2020 pořádáme další Endurance závod - 24 Hours of Spa Francorchamps s vozy GT3. Pro registraci a informace mrkněte na web www.endurance.rgpl.eu nebo pak i na naše fórum.

DTM 2019

Další série, kterou letos ještě pojedeme, bude DTM 2019! Audi, BMW a Mercedes - tři značky bojující proti sobě! My pojedeme téměř kompletní reálný kalendář a pojedeme jej na jednu hodinu. (pokud se nic nezmění) Je to nový mod a od URD a musíme ctít, že je placený a tak vám jej nemůžeme dodat celý ke stažení, ale musíte mít základní base mod. Link na koupi najdete níže. Pokud s tím má někdo problém, my mu sice mod dát nemůžeme, ale můžete si jej stáhnout od někoho jiného (ostatně jeden plonkovej mám do placu, omylem jsem si ten mod koupil 2x). Registrace právě začali a vy tak můžete začít tuto sezónu buď s vlastním vozem, pokud umíte a chcete skinovat nebo jít k někomu do týmu nebo pokud opravdu skinovat neumíte a neseženete tým, tak si vzít nějaký originální tým ve hře. Prosím, preferujte prosím vlastní týmy, aby nám ty originální zůstali pro ty, co opravdu skinovat neumí a pro kolemjdoucí. Děkuji. A teď nějaké informace, které se vesměs opakují z ALMS 2019.

Success Balast
Protože chceme co nejnapínavější šampionát a logicky i top jezdci chtějí závodit a ne ujet v prvním kole a kroužit, rozhodli jsme se zavést dovažování aut za úspěchy - tzn. systém Success Balast. Funguje to tak, že TOP3 jezdci šampionátu, posledního závodu a toho předposledního, dostanou závaží 15, 10 a 5kg. Největší možný závaží je omezeno na 45kg. Díky tomuto tak nedostanou balast jen ti nejlepší v šampionátu, ale třeba i rychlíci nově příchozí a naopak nepůjde tak snadno manipulovat s balastem, kdy úmyslně vynechám nebo zkazím závod kvůli závaží na poslední závod. Snad to bude fungovat. Těšíme se na to!

Safety Rating
Opět se vracíme k Safety Ratingu a trošku jej upravíme. Nyní bude Safety Rating pro celou sezónu. Tj., budou se sčítat body z obou sérií. Díky tomu bude snadněji potrestat zákazem startu neukázněné jezdce. Díky tomuto systému jsme zvýšili počáteční body na 120.

Mód URD T5
https://www.unitedracingdesign.net/product-page/rf2-t5-2018

Harmonogram
18:00 - Trénink
18:40 - Kvalifikace
19:00 - Start závodu

Doufáme, že se vám tento šampionát bude líbit, důkladně si prosím přečtěte jak specifická pravidla, tak opět všeobecná pravidla, jsou tam nějaké změny, ať nejste poté překvapeni. Těšíme se na vás a uvidíme se na trati!

Nejsi přihlášen.

0 FINANCE 2020 10 000 KČ

Partners

MyRacingCareer

mrc


Správa serveru

citb

 

RGPL Servers

 
 

RGPL TeamSpeak