• 2020-03-01 F1.jpg
  • 2020-03-15 GT3.jpg
  • 2020-03-22 F1.jpg
  • 2020-04-05 F1.jpg
  • 2020-04-19 GT3.jpg

Pro zobrazení všech nabídek se musíte zaregistrovat a přihlásit na webu RGPL.
Seš-li nový, přečti si článek - Jak začít?

Asian Le Mans Series 2019

Vítejte u nové série na RGPL League! Ta nám startuje 8. 9. 2019 a není to nic menšího než Asian Le Mans Series 2019 - ALMS 2019. Po roce je tu opět Multi Class šampionát, který se ovšem tentokrát trošku promění. Sice opět pojedeme na 80 minut s letmým startem, ale závodní kategorie letos budou prototypy nejvyšší ligy - LMP1, což je Audi R18 e-tron quattro, Porsche 919 Hybrid a předokolka Nissan GT-R Nismo. Tou druhou kategorií bude tolik pro nás již známá kategorie GT3, se kterou jsme právě dojeli šampionáty GT3 Endurance Series 2019 a Australian GT3 Championship 2019. Pro LMP1 je bohužel potřeba mít koupený originální URD mod rF2 PX kvůli souboru urd_sound.rfcmp. Pokud jej ovšem nechcete z nějakého důvodu koupit, nezbývá vám, než si jej někde sehnat jinde. My vám jej bohužel dát nemůžeme. Registrace začala právě teď a pojďme si představit pár novinek tohoto šampionátu.

Omezení registrace
Díky tomu, co se nám stalo loni v American Le Mans Series 2018, budeme letos regulovat registrace do jednotlivých kategorií. Pokud nám dosáhne jedna kategorie třeba počtu 10 aut a druhá bude mít jen 2, uzavřeme do té více obsazené skupiny registrace a budeme vás nutit do té druhé kategorie. Je to z důvodu rovnoměrně rozložené obsazenosti v obou kategoriích. Samozřejmě víme, že kategorie GT3 je velice oblíbená, ale věřím, že kategorie LMP1, která se zde jede poprvé a je také velká pravděpodobnost, že naposledy, bude velkým lákadlem pro všechny. Hlavně pro top jezdce naší ligy. Doufejme, že nebude ležet ladem a bude skupina nabouchaná.

Success Balast
Protože chceme co nejnapínavější šampionát a logicky i top jezdci chtějí závodit a ne ujet v prvním kole a kroužit, rozhodli jsme se zavést dovažování aut za úspěchy - tzn. systém Success Balast. Funguje to tak, že TOP3 jezdci šampionátu, posledního závodu a toho předposledního, dostanou závaží 15, 10 a 5kg. Největší možný závaží je omezeno na 45kg. Díky tomuto tak nedostanou balast jen ti nejlepší v šampionátu, ale třeba i rychlíci nově příchozí a naopak nepůjde tak snadno manipulovat s balastem, kdy úmyslně vynechám nebo zkazím závod kvůli závaží na poslední závod. Snad to bude fungovat. Těšíme se na to!

Safety Rating
Opět se vracíme k Safety Ratingu a trošku jej upravíme. Nyní bude Safety Rating pro celou sezónu. Tj., budou se sčítat body z obou sérií. Díky tomu bude snadněji potrestat zákazem startu neukázněné jezdce. Díky tomuto systému jsme zvýšili počáteční body na 120.

Skiny
Rozhodli jsme se, aby auta měla nějaký řád jak v reálných šampionátech, tak jsme vytvořili článek o pravidlech skinování, kde vám celkem benevolentně nutíme umístit do prostoru povinné prvky. Článek najdete v nabídce série a doufejme, že tohle nám dovolí mít krásné pole vozů s reálnými grafickými prvky.

Týmy
Rozhodli jsme se zkusit na tento šampionát rozšířit počet vozů v týmu na tři. Důvod je ten, aby nebyl Tým 1 a Tým 2, ale když vedoucí týmu chtějí, tak si udělají tým po třech a pro týmy budou bodovat 2 nejvýše umístěné auta. Doufejme, že to tak podpoří rivalitu mezi týmy a kompenzuje třeba i absenci jednoho z jezdců - nezřídka kdy se nám stávalo, že jel jeden jezdec v týmu 1 a jeden v týmu 2. Snad toto bude cesta budoucnosti. Uvidíme.

URD rF2 PX mod
https://www.unitedracingdesign.net/product-page/rf2-px

Harmonogram
18:00 - Trénink
18:40 - Kvalifikace GT3
18:47 - Kvalifikace LMP1
19:00 - Start závodu

 

Doufáme, že se vám tento šampionát bude líbit, důkladně si prosím přečtěte jak specifická pravidla, tak opět všeobecná pravidla, jsou tam nějaké změny, ať nejste poté překvapeni. Těšíme se na vás a uvidíme se na trati!

Nejsi přihlášen.

0 FINANCE 2020 10 000 KČ

Fórum novinky

Partners

MyRacingCareer

mrc


Správa serveru

citb

 

RGPL Servers

 
 

RGPL TeamSpeak